Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Amatieri bez zaudējumiem

13.08.2007 18:31

0

Latvijas futbola Kurzemes – Zemgales zonas otrās līgas spēlē nu jau astoto uzvaru pēc kārtas izcīnījuši “Varavīksnes/V.O.V.A.” futbolisti, kas savā laukumā ar 4:0 (2:0) pārspēja “Ozolnieku” komandu. Mūsu komandas pārstāvis Igors Tagijevs informēja, ka pirmais puslaiks aizritējis līdzīgā cīņā un abām komandām esot bijušas vairākas labas vārtu gūšanas izdevības, tomēr izmantot tās spējuši tikai liepājnieki, divreiz pārspējot pretinieku vārtsargu.

Otrajā puslaikā iniciatīva pilnībā piederēja mūsējiem un “Ozolnieku” futbolisti izskatījās stipri saguruši, tādēļ viņiem apdraudēt “Varavīksnes/V.O.V.A.” futbolistu kārtējo panākumu tā arī īsti neizdevās. Rezultatīvākais mūsu komandā atkal bija Vjugars Askirovs, kurš izcēlās ar hat-trick. Pēc šī panākuma liepājnieki vēl vairāk nostiprinājās Kurzemes – Zemgales zonas čempionāta līderpozīcijās, taču jau nākamajā mačā mūsējiem būs jātiekas ar otrā vietā esošo Jūrmalas komandu “Spartak”.