Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Ar leģionāriem ”Liepāja 2” tiek pie punkta

Latvijas futbola 2. līgā FK ”Liepāja 2” savā laukumā sacentās ar Jurija Žigajeva trenēto ambiciozo FK ”PPK/Betsafe”, kuru mājas spēles nereti pulcē vairāk skatītāju nekā virslīgas mačos.

26.07.2023 06:02

FK ”Liepāja 2” sastāvs: Pinčuks, Raihs (Stepens), Nordanuss, Makandžuola (Sprūde), Kiričeks, Kārkliņš (Švinteckis), Žitovs (Untulis), Golovčenko (Līcis), Zommers (Hūns), Ivanovs, Ziemelis.

Liepājas ”Olimpijas” stadions nebija līdzjutēju pūļu pārpildīts, tomēr sanākušie skatītāji ieraudzīja rezultatīvu futbolu.

Abu vienību cīņā tika fiksēts neizšķirts 2:2 (1:2), lai gan mūsējo rindās laukumā devās šosezon virslīgā spēlējošie Nino Nordanuss un Saksess Makandžuola.

Spēles rezultātu 15. minūtē atklāja Martins Raihs, bet vēl līdz pārtraukumam ”Pa Pāris Kausiem” izvirzījās vadībā.

Neizšķirtu mājiniekiem 54. minūtē panāca nigērietis Makandžuola, kurš virslīgā nospēlējis 15 mačus un guvis vienus vārtus.

Liepājas dublieri pēc aizvadītās cīņas iekrājuši 11 punktus un turnīra tabulā atrodas 6. vietā. 31. jūlijā 12. kārtas spēlē savā starpā sacentīsies abas mūsu vienības – ”Liepāja 2” un ”Karosta”.