Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Ar redzamu pārsvaru

02.08.2017 07:06

Latvijas Sieviešu futbola līgas astotās kārtas spēlē FK “Liepāja” izbraukumā ar 6:0 (3:0) pārliecinoši uzvarēja FK “Spartaks Jūrmala/46. vsk.”. Ar diviem vārtiem šajā mačā izcēlās Anna Propošina.

FK “Liepāja” sākumsastāvs: Šilova, Baličeva, Čamane, Čerkes, Propošina, Volgemute, Miksone, Karpova, Beiere, Antipina, Ozola.

Laukuma saimnieces spēja savus vārtus neskartus nosargāt līdz 22. minūtei, kad rezultātu šajā spēlē atklāja Guna Ozola, bet līdz pārtraukumam rezultātu palielināja vēl Karlīna Miksone un Anna Propošina. Pēc pārtraukuma mūsu futbolistes nedomāja apstāties. 53. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja komandas kapteine Sintija Čamane, bet pēc deviņām minūtēm savus otros vārtus spēlē guva Anna Propošina. Punktu šim mačam 67. minūtē pielika Tatjana Baličeva, panākot graujošo 6:0.

Nākamo spēli FK “Liepāja” aizvadīs 12. augustā, kad izbraukumā spēkosies ar “RFS” vienību.

Savukārt no 4. līdz 6. augustam Šauļos norisināsies Baltijas kausa izcīņa sieviešu un WU15 meiteņu izlasēm. Latvijas pieaugušo izlases sastāvā no FK “Liepāja” vienības iekļautas Anna Propošina, Guna Ozola, Karlīna Miksone un Tatjana Baličeva. WU15 meiteņu izlasē Lietuvā spēlēs liepājniece Evelīna Freidenfelde, bet vārtsargu treneris būs Raivo Varažinskis.

KOMENTĀRS

FK “Liepāja” galvenais treneris KĀRLIS KŅŪTS:

– 70 procentus no spēles mēs kontrolējām bumbu, pretiniecēm nedevām iespēju brīvi darboties, tāpēc viņas mūsu vārtsardzi neapdraudēja. Otrajā puslaikā redzami izpaudās arī mūsu labākā fiziskā sagatavotība. Šodien izmantojām 3-4-3 spēles shēmu, un mēs diezgan labi iejutāmies šādā zīmējumā.