Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

Arī “Karostas” futbolistiem droša uzvara Latvijas kausa izcīņā

25.08.2020 06:00

Latvijas kausa izcīņas trešajā posmā mūsu tuvākās apkārtnes komandai “Grobiņas SC” ir pievienojusies Liepājas “Karosta”, kas otrā posma izbraukuma spēlē ar 5:2 (2:1) sakāva “Valku”.

“Karosta”: Šukste, Moseičenko, Koršakovs, Jefremovs (Svilis), E. Šlampe (Lākutis), Sērmoliņš, Attiķis (Urtāns), Dobelis, Šeidlers, Kovaļskis, Vārpiņš.

Atbilstoši nominālās favorītes statusam, spēles rezultātu atklāja otrās līgas komanda “Karosta” – 28. minūtē precīzs bija Viktors Jefremovs. Tomēr trešās līgas vienībai “Valkai” bija vajadzīgas tikai 4 minūtes, lai atspēlētos.

Toms Attiķis 42. minūtē atjaunoja “Karostas” minimālu pārsvaru, kas saglabājās līdz 60. minūtei, kad Remirs Moseičenko mūsējo vadību nostiprināja.

Rezultatīva izvērsās pamatlaika izskaņa, kad viesi divu minūšu laikā panāca 5:1. Vispirms mājinieki raidīja bumbu savos vārtos, bet tad ar golu atzīmējās Daniels Sērmoliņš. Mača pēdējos vārtus kompensācijas laikā guva “Valka”.