Vējš: DR 7.8 m/s

Vārdadiena: Alīna, Rūsiņš, Sandris

Arī Marijampolē "sausa" neveiksme

Atslēgvārdi futbols | fk liepāja

Sestdien šāgada otro pārbaudes spēli Lietuvā aizvadīja futbola klubs "Liepāja", kas Marijampolē ar 0:3 (0:1) zaudēja Lietuvas čempionāta pagājušās sezonas 4. vietas ieguvējai "Sūduvai".

FK "Liepāja" starta vienpadsmitnieks: Doroševs, Bērenfelds, Ivanovs (K), Kļava, Šlampe, Strumija, Mickevičs, Afanasjevs, Toress, Ikaunieks, Kamešs.

FK "Liepāja" malā atstāja pieredzējušo Kristapu Grebi, kurš pagājušās nedēļas vidū aizvadīja gandrīz pilnu Ziemas kausa spēli pret "Ventspili". Zināmā mērā viņa spēki sestdien tika taupīti Ziemas kausa pusfināla mačam.

Nosacītā uzbrukuma smailē darbojās Vladimirs Kamešs, tomēr liepājnieku galvenais uzdevums bija pārbaudīt komandas modeli bez izteikta centra uzbrucēja. Līdzīgi kā iepriekšējā gadā, kad "Liepāja" šādi eksperimentēja, arī sestdien izvēlētais modelis sevi īsti neesot attaisnojis, jo līdz sāncenšu soda laukumam liepājnieki bumbu kontrolējuši, bet uzbrukuma noslēguma fāzē klājies smagi.

Mājinieki bijuši neapšaubāmi pārāki, iespējams, arī svaigāki, uzvarot pelnīti, tiesa, mūsējie neizmantoja vairākus labus vārtu gūšanas momentus, kas liedza zaudēt cienīgāk un atbilstošāk cīņas gaitai – izriet no FK "Liepāja" trenera Mareka Zuntnera sacītā.

Pirmos vārtus Pāvels Doroševs ielaida jau spēles 9. minūtē, bet turpinājumā mūsējie sāka uzspiest savu spēli, tomēr neizdevās izmantot vārtu gūšanas iespējas – vēsta fkliepaja.lv.

Pēc pārtraukuma Doroševu vārtos nomainīja Sopots, laukumā devās arī Gulbis, Kurtišs, Gucs, Jurkovskis, Kļava un Mihadjuks.

"Sūduva" 52. minūtē ar 11 metru soda sitienu un 65. minūtē no spēles palielināja savu pārsvaru līdz graujošam rezultātam.

"Nepatīkami ir zaudēt, bet labāk, lai šādi zaudējumi ir tagad, nevis sezonas laikā. Turpinām strādāt un gatavoties sezonai," – V. Dobrecovs citēts Latvijas čempionvienības mājaslapā.