Arī “UPTK” pārspēj tukumniekus

24.01.2018 07:02

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas otro apli komandas “Liepāja” un “Nīca/OtankiMill.eu” ir sākušas ar tādu pašu rezultātu kā pirmo riņķi – neizšķirtu 3:3. Savukārt “UPTK” ar 5:3 pārspēja Rietumu konferences nu jau bijušo līdervienību “Tukums 2000/TSS”.

Nedēļu iepriekš tukumnieki jau viesojās Olimpiskajā centrā, kur ar 4:6 piekāpās “Liepājai” un ar divu vārtu starpību piekāpās arī atkārtotajā vizītē mūsu pilsētā.

Vladislavs Bondarenko un Rolands Vagančuks liepājniekus izvirzīja vadībā ar 1:0 un 2:1, bet viesi abas reizes atspēlējās, neizšķirtu 2:2 panākot pirmā puslaika pēdējā minūtē. Otrajā puslaikā pirmoreiz spēlē vadībā izvirzījās tukumnieki, bet R. Vagančuka, Jevgēņija Koršakova un Aleksandra Stepanova goli nolieca svaru kausus mājinieku labā.

Arī Liepājas un Nīcas kolektīvu duelī vadībā pabija abas vienības. Rezultātu atklāja “Liepājas” spēlētājs Artūrs Strēlis, bet jau pēc 8 sekundēm nīcenieks Elvijs Reķēns ar 6 metru soda sitienu izlīdzināja rezultātu. Emīls Jēkabsons 9. minūtē atguva mājiniekiem vienu vārtu pārsvaru, taču Nīcas komandas spēlētāji Nils Tumševics un E. Reķēns pirmā puslaika izskaņā izvirzīja viesus vadībā ar 3:2. Mača pēdējos vārtus 22. minūtē guva Nauris Dobelis, kurš liepājniekiem izrāva neizšķirtu spēlē pret turnīra pastarīšiem.

Sestdien, 27. janvārī, “Tukums 2000/TSS” trešo nedēļu pēc kārtas ceļos uz Kurzemes dienvidrietumiem. Šoreiz, lai pulksten 14 spēkotos ar “Nīcu/OtankiMill.eu”.

“Liepāja” svētdien izbraukumā tiksies ar “RSU/Miltiņkrogu-Dobeli”, bet “UPTK” Kuldīgā spēkosies ar turnīra līderi “Nikeru”.