Ceturtdiena, 13. augusts Velga, Elvīra, Rēzija
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Atklāts “Mini Pitch” futbola laukums

Atklāts “Mini Pitch” futbola laukums
30.07.2010 07:00

Atslēgvārdi

“Daugavas” stadiona teritorijā svinīgā ceremonijā tika atklāts “Mini Pitch” jeb mazais futbola laukums, kurā savu meistarību turpmāk varēs slīpēt jaunie futbolisti.

Laukuma atklāšanā piedalījās ne tikai SK “Liepājas metalurga” pārstāvji, bet arī Latvijas Futbola federācijas komercdaļas vadītājs Vladimirs Žuks un ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kurš savā uzrunā novēlēja, lai Liepājas jaunā futbola paaudze laukumu izmantotu lietderīgi un attīstītu savas spēles prasmes, kuras viņi demonstrēja sanākušajiem skatītājiem.

Visā Latvijā jau uzcelti 37 šāda veida laukumi. Daļu no laukumam nepieciešamā finansējuma ieguldīja Liepājas pašvaldība, kuras līdzekļi tika izmantoti, lai sagatavotu tā pamatni. Savukārt mākslīgais segums un apmales ir UEFA dāvinājums. Ņemot vērā, ka laukums atrodas “Daugavas” stadiona teritorijā, to apsaimniekos “Liepājas metalurgs”. Šī iemesla dēļ to galvenokārt izmantos jaunie futbolisti, lai gan UEFA mērķis bija dāvāt visiem brīvi pieejamu laukumu, tādējādi popularizējot futbolu Latvijā.

Janis Mežeckis, komentējot šo situācija, atzina, ka jebkuram būs iespēja “Mini Pich” laukumu izmantot, taču tad iepriekš būs jāvienojas ar “Liepājas metalurga” pārstāvjiem. “Protams, Liepājā vajadzētu šādus laukumus būvēt pie skolām un bērnudārziem, taču kādam tie arī ir jāpieskata. Domāju, ka nevajadzētu satraukties par to, ka nebūs iespēja šeit spēlēt futbolu arī skolēniem vai vienkārši draugu kompānijai. Tikai tad viss būs jāsaskaņo ar kluba pārstāvjiem,” radušos satraukumu skaidroja Mežeckis. Tomēr rodas šaubas, vai laukuma lielās noslodzes dēļ atradīsies kāds brīdis, kad mākslīgo zālienu varēs izmēģināt arī kluba sistēmai nepiederošs futbola draugs.

Rihards Ļesins,
“Kurzemes Vārds”
 

 

“Mini Pich” laukuma atklāšanas ceremonijā savu spēlētprasmi demonstrēja arī paši mazākie “Liepājas metalurga” futbolisti.

11 komentāri

2010-07-30 09:14

vaļera: vajag vnk izīrēt tos laukumus, par kādiem 2 Ls/h

2010-07-30 09:37

Football factory: Rīgā tādus uzcēla 35 ja nemaldos, ar visu apgaismojumu. Bet nabaga Liepājai tikai viens sanāca un tāpat jau ieksā stadionā. Vai patiesām nevarēja uzcelt brīvi pieejamu laukumu visiem???

2010-07-30 10:12

1111: Protams, lai gan naudu deva pilsēta, aprīkojumu UEFA parastie mirstīgie varēs laizīt asfaltu. Metalurgs būs norīkojis dežurantu, kas tur sēdēs? Šaubos

2010-07-30 13:03

999: Vienreiz jau spēlējam, atnāca pamuļķais apsargs un uz mums sāka *** ka nedrīkstot spēlēt, ka te redz drīkst spelet tikai kaut kādi sīkie, ka neesot pieejams jebkuram, piedrāzt to smirdīgo metalurgu un viņu politiku..

2010-07-30 13:50

piekritu 999: ari iazgaju spelet atnaca apsargs teical ai tinas prom te var tiaki no 12 gadiem tad kada jega no tiem suda laukumiem ja spelet var tikai mazie?

2010-07-30 14:07

Abaraks Bombama: Uzskatu, ka Liepājā jau nu točna vajag divus standarta izmēra stadionus ar māksligo segumu. Atceros, kā kādreiz gājām pa vakariem futeni uzspēlēt palīglaukumā. Tagad tas ir vnk neiespējami. Nu kaut vai, lai uztaisa ar to tepiķi, ja žēl nauda. Tāpat būs labāk nekā ja nav nemaz. Un neticu, ka tam visam nav vietas. Liepājā ir tik daudz vietas, kur pašvaldība, ko tādu varētu atvēlēt.

2010-07-30 17:38

samba: šitas ir galīgi garām, tā nebija runāts un ko tas Mežeckis tur vispār di*** ? naudu iebāza kabatās, kad piedraudēja tad tik sāka domāt un tikuntā parastie mirstīgie tur nevar spēlēt :@:@:@ ***** kkāds ....

Rekur kā bija jābūt patiesībā - http://sportacentrs.com/futbol..._pitch_rea

2010-07-30 18:28

Ehh: Eh jaa, senak gan vareja visi kas grib spelet, bet tagt ja grib tad jamaxa..kauns un negods metalurugs!!

2010-07-30 18:32

Ehh: Viena no vērienīgākajām UEFA "Grassroots" programmas aktivitātēm, kas tika aizsākta jau 2004. gada 1. janvārī ir Mini-pitch project (mini laukumu projekts), kas paredz, ka katrai UEFA dalībvalstij tiek piešķirts viens miljons Šveices franku (aptuveni 450 000 Ls), lai izbūvētu savā valstī 40 mini laukumus pie skolām, bērnudārziem un vietās, kur pulcējas bērni un jaunieši.

Bet šajā uzbūvētajā vietā pulcējas tikai metalurgieši!!!

2010-07-30 18:45

Dusmīgais: Liepājai pagaidām pietiek ar vienu šādu mazo laukumu, jo ar futbolu pa lielam ņeas tieši metalruga klubs. Kas attiecas uz lieliem laukumiem gan futbola, gan basketbola, tad te gan rodas jautājums: kādēļ Liepājā to joprojām nnekur tik pat kā nav. Vai tad tiešām Liepājai vajadzētu dot naudu Mediņiem, lai rīkotu BBP, bet nevar atrast līdzekļus ne BMX trasei, ne kādam laukumiņam, kur visi bērni varētu nodarboties? Piemēram pie 2. vidusskolas ir divi lieli un aizlaisti fubola laukumi.

2010-07-31 03:42

FAIL: viens miljons Šveices franku (aptuveni 450 000 Ls , viens mini pitch , un tāpat nau pieejams parastajiem mirstīgajiem , nu ko var *** ***.....

Nu būtu tik super ja vismaz katrā rajonā Liepājā uzceltu pa futbolla laukuma EZ, Ezermalā ,Rietum krastā,Centrā , parkā ( tas būtu vispār supertur vispār 2 derētu KATZRU DIENU IETU),protams karostas galā , pie stacijas laikam nekur spots nau kur uzcelt , bet nu tas nekas , bet nu katrā ziņā , vismaz tad parkā kkur vai kkā tā , uzcelt vairākus laukums

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz