Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Atsākts pilsētas čempionāts telpu futbolā

Svētdien, 7. janvārī, tika atsākts Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāts. Trīs no četrām spēlēm norisinājās starp A līgas komandām, bet viena cīņa B līgas ietvaros, vēsta čempionāta organizatori.

09.01.2024 10:34

Rīts iesākās ar spēli starp “FTS Baltic” un “Medze/BL Serviss”.

Spēles pirmais puslaiks noritēja aizraujošā cīņā un vien 13.minūtē tika gūts pirmais vārtu guvums, kad “FTS Baltic” rindās precīzs bija Rignārs Zvirbulis.

Medzenieki gan nebija gatavi padoties un pārtraukumā doties iedzinēju lomā – vispirms rezultātu izlīdzināja Jevgēņijs Koršakovs, bet mirkli pēc tam un trīs sekundes līdz pirmā puslaika beigām precīzs Kristians Božis, kas “Medze/BL Serviss” izvirzīja vadībā 2:1.

Uzsākoties otrajam puslaikam atkal vairākas labas iespējas abām komandām. 25.minūtē rezultātu izlīdzināja Edgars Laugalis (“FTS Baltic”), bet prieki gan nebija ilgi – atkal precīzs Koršakovs un rezultāts 3:2 par labu Medzei, kas uzvaru spēja noturēt arī līdz spēles beigām.

Kā nākamās laukumā devās B līgas vienības “FK Zvejnieks” un “Liepaja Beach cafe”.

Spēle vienlīdzīgi ritēja uz abiem vārtiem un pirmais vārtu guvums vien spēles 25.minūtē, kad precīzs “Liepāja Beach cafe” spēlētājs Raimonds Sāmietis.

Minūti pirms spēles beigām pārsvaru dubultoja Vjačeslavs Jarošenko, kā rezultātā uzvara ar 2:0 un trīs punkti “Liepāja Beach cafe”.

Kaislīga spēle izvērtās starp “FK Nīca/OtankiMill” un “Priekule/Ruģi”.

Jau spēles sākumā priekulnieki spēja izvirzīties komfortablā 2:0 vadībā. Nīceniekus gan tas īsti neapmierināja un viņi metās pamatīgos uzbrukumos spēles gaitā sagraujot savus sācenšus. Septiņi bezatbildes vārti no Nīcas puses un rezultāts bezierunu – 7:2.

Dienas noslēdzošajā spēlē laukumā devās “FK Dienvidkurzeme” un “TEM”.

Sākotnēji “TEM” vadībā izvirzīja viņu līderis Remirs Moseičenko, bet pāris minūtes vēlāk dienvidkurzemnieki rezultātu uz tablo līdzsvaroja, precīzam esot Henrijam Vasiļjevam.

“TEM” gan nebija mierā ar šādu rezultātu un guva trīs bezierunu vārtus un trīs punktus turnīra tabulā, spēli noslēdzot ar 4:1.