Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Brazīliešu telpu futbolisti zibeņoja virslīgas spēlē Nīcā

“Optibet” telpu futbola virslīgas 16. kārtas spēlē Nīcas sporta hallē viesojās pašmāju futbola grands “Riga FC”. “Nīca/OtankiMill” cīnījās atzīstami, tomēr piekāpās profesionālajam klubam ar 2:5 (0:2).

30.01.2024 06:21

FK “Nīca/OtankiMill” starta sastāvs: Košeļevs, Buks, Svilis, Sērmoliņš, Červoņikovs.

Līdz pirmajiem vārtiem ilgi šajā mačā nebija jāgaida, brazīlietis Daniels Silva prasmīgi atbrīvojās no sedzējiem, izkārtoja sev ērtu pozīciju pretī vārtiem un trieca bumbu zem vārtu pārliktņa.

Mūsējiem bija sarežģīti atbrīvoties no presinga žņaugiem, kā rezultātā nesekmējās ar uzbrukuma veidošanu.

Nīcenieki laikus pārgāja uz tālām piespēlēm, un bīstamas epizodes parādījās arī pie rīdzinieku vārtiem.

Labākā iespēja atzīmēties bija Danielam Sērmoliņam, taču viņa sitienu no tuvas distances atvairīja viesu vārtsargs.

Ar katru nospēlēto minūti kurzemnieki cīnījās atraisītāk un noorganizēja vēl dažus labus uzbrukumus, no kuriem viens atdūrās pret vārtu konstrukciju.

Kamēr mūsējie savas labās iespējas neizmantoja, tikmēr turnīra līderi 16. minūtē pēc Artūra Strazdiņa individuāla reida dubultoja pārsvaru.

Otrā puslaika ievadā laukuma saimnieki veica vārtsarga maiņu, cietoksnī sūtot Ivo Lākuti.

Nīcenieki sāka spēlēt aktīvāk, iekļāva savā arsenālā ciešāku un augstāku segšanu, nedaudz viesus izsitot no komfortablā ritma.

Sākotnējā ofensīva pakāpeniski noplaka, un 26. minūtē laukuma saimnieki viesu pretuzbrukumā nesadalīja sedzamos, bet brazīlietis Tajs iesita trešo golu.

Mājinieku centība gan tika atalgota, kad uzbrukuma smailē acīgāk nocīnījās Raivis Svilis, samazinot rezultāta starpību līdz 1:3.

Iesituši vārtus, mājinieki epizodiski pārgāja uz spēli ar pieciem laukuma spēlētājiem, tādējādi riskējot, bet arī iegūstot teritoriju.

Cerības uz izglābšanos sāka plēnēt astoņas minūtes līdz finālsvilpei, kad skatāmi standartsituāciju izspēlēja rīdzinieki, bet punktu šai kombinācijai pielika vēl viens brazīlietis Seržiņju.

Galotnē cīņa nevis nomierinājās, bet kļuva asāka, ar biežiem pārtraukumiem un nevajadzīgām emociju gammām.

Pārkāpumu limita dēļ uz mājinieku vārtiem tika norīkota pendele, kuru realizēja Tajs. Ar to vēl mačs nebeidzās, spēles pēdējā sekundē punktu cīņai pielika Sandis Vārpiņš.

3. februārī FK “Nīca/OtankiMill” viesos spēkosies ar FK “Madona”.