Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Brestas “Dinamo” 1–2 “Liepājas metalurgs” papildināts 21:23. Spēle beigusies

02.08.2007 17:53

0

Šodien Brestā norisinās UEFA kausa izcīņas pirmās kvalifikācijas kārtas spēle starp vietējo “Dinamo” un “Liepājas metalurgu”. Pirmajā mačā Liepājā abu vienību futbolisti cīnījās neizšķirti 1:1, un, lai tiktu nākošajā kārtā, liepājniekiem der vai nu uzvara, vai neizšķirts sākot no 2:2, 3:3.
Portāls liepajniekiem.lv sākot no pulksten 19.30 informē par spēles gaitu.

“Liepājas metalurga” sākumsastāvs:
Spole – Surņins, Ivanovs, Fereira, Zirnis – Soloņicins, Kļava, Tamošausks, Kalons – Karlsons, Krugļaks

19:32 Jau pirmajās minūtēs bīstams moments pie mūsējo vārtiem. Bumba aizlido gar labo vārtu stabu.
19:34 Baltkrievi kļūdās laukuma centrā, bumbu uztver Karslsons, kura tālsitiens lido garām vārtiem.
19:36 Bīstams moments arī liepājnieku izpildījumā. Bumba svaidās pa mājinieku soda laukumu, Krugļaks sit, bet neprecīzi.
19:39 “Dinamo” atbild ar soda sitienu no aptuveni 18 metriem. To izpilda Sokols, kurš Liepājā vienus vārtus jau guva. Spole lēcienā “izvelk” devītniekā lidojošo bumbu.
19:49 Metalurgi turpina uzbrukt. Īsā laika posmā labas iespējas gūt vārtus rodas Kļavam un Fereiram, taču mājinieku aizsargi kavē viņu sitienus.
19:50 Stadionā ir vismaz 10000 skatītāju, kas aktīvi atbalsta savējos.
19:51 Kļavam dzeltenā kartiņa par apzinātu pretinieka klupināšanu. Sekojošais soda sitiens no 25 metriem lido pāri vārtiem.
19:55 Labā pozīcijā Soloņicins, taču liepājnieku kapteinis piespēlē Kalonam,kura sitiens no soda laukuma līnijas lido garām vārtiem.
19:56 Mājinieku kapteinim Sokolam dzeltenā kartiņa par klupināšanu. Ar šo pārkāpumu spēlētājs laukuma centrā pārtrauca bīstamu metalurgu pretuzbrukumu.
20:04 Bīstams un masīvs uzbrukums “Dinamo” izpildījumā, bumba lido garām vārtiem.
20:05 Pēc Karlsona piespēles pretinieku vārtu tuvumā par bumbu cīnās Kalons, kuram izdodas apspēlēt aizsargu, taču Mindauga sitiena brīdī vārtsargs ir uzdevumu augstumos.
20:10 Vāāāāāārti!! Metalurgu uzbrukums pa labo flangu, augstā piespēle Karlsonam, kurš ar galvu bumbu nomet pa sitienam Krugļakam, un ukraiņu leģionārs ar kreiso kāju precīzi “iegriež” bumbu tālajā stūrī – 1:0 “Liepājas metalurga” labā.
20:16 Puslaika izskaņā brestieši vēl centās uzbrukt, bumba bīstami svaidījās pa metalurgu soda laukumu, taču līdz sitienam mājinieki netika. Tādējādi puslaiks ir noslēdzies ar “Liepājas metalurgam” labvēlīgo 1:0 (divu spēļu summā 2:1 liepājnieku labā).

20:36 Vāāāāāārti!! Spēles 47.minūtē mājinieki izlīdzina rezultātu. Sokols izpilda stūra sitienu, bumba izlido cauri visiem aizsargiem un garām Spolem – 1:1.
20:37 Vāāāāāārti!! Pēc divām minūtēm Karlsons vēlreiz izvirza vadībā liepājniekus. Viņa sitiens “šķērītē” ir ļoti līdzīgs tam vārtu guvumam, kāds Ģirtam padevās Liepājā pret “Ventspili” – 2:1 “Liepājas metalurga” labā.
20:46 Karlsonam dzeltenā kartīte par laika vilcināšanu.
20:50 Lai izcīnītu uzvaru divu spēļu summā, Brestas “Dinamo” neizšķirts vairs neder – pamatlaikā ir jāgūst vismaz vēl divi vārti.
20:54 Spēlē uzbrukums seko uzbrukumam. Dinamieši uzbrūk vairāk, bet “Liepājas metalurgs” veido bīstamus pretizbrukums.
20:56 Pamatīgs spiediens no mājinieku puses, bet trīs pēc kārtas izpildītie stūri rezultātu nedod.
20:57 Liepājnieki atbild ar Karlsona mēģinājumu pārmest bumbu pāri vārtsargam, kas gandrīz izdodas, bet pēdējā brīdī bumba tiek atsista.
20:27 Fereira gūst vārtus, bet tiek fiksēta aizmugure.
20:58 No soda sitiena mājinieki satricina mūsējo vārtu pārliktni.
21:06 Spēles 80.minūtē par sitienu Tamošauskam noraidīts “Dinamo” aizsargs Kocs, mājinieki paliek mazākumā.
21:18 Otrais noraidījums “Dinamo” rindās – par pēdējās cerības sodu pret Krugļaku sarkano kartiņu saņēma Šigoļevs.
21:21 Otrajā no tiesneša pieliktajām četrām kompensācijas laika minūtēm Krugļaku nomainīja Žuravļovs, bet tieši pirms spēles beigu signāla Kalona vietā laukumā devās Kamešs. Spēle beigusies ar “Liepājas metalurga” uzvaru 2:1. Divu spēļu summā mūsējie Brestas “Dinamo” apspēlēja ar 3:2, un iekļuva UEFA kausa otrajā kvalifikācijas kārtā. Metalurgi savus nākamos pretiniekus uzzinās jau piektdien, 3.augustā. Otrās kvalifikācijas kārtas izloze sāksies pulksten 14.30 pēc Latvijas laika.