Bronzas mala vēl sataustāma. “Liepājas Futbola skola” pārliecinoši pieveic “Audu”

Latvijas Sieviešu futbola līgas sezonas priekšpēdējā spēlē “Liepājas Futbola skola” izbraukumā pārliecinoši ar 3:0 (2:0) pieveica “Audu” un saglabāja cerību sezonas izskaņā uzkāpt uz goda pjedestāla.

12.10.2021 06:00

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Saule, Šenberga, Smirnova, Šarija, Dreimane (Heringa), Freidenfelde, Propošina, Tīle, Jegorova, Ozola (Zatoviča), Čamane (Brigmane).

Latvijas Sieviešu futbola līga straujiem soļiem tuvojas finišam, un izšķirošie notikumi medaļu sadalē ir sākušies. Liepājniecēm, lai saglabātu cerības uz godalgām, atlikušajās divās spēlēs bija jāuzvar, kā arī jācer uz labvēlīgiem rezultātiem citās spēlēs.

Pirmais solis ir sperts – liepājnieces pārliecinoši pārspēja “Audas” futbolistes un saglabāja intrigu līdz čempionāta finišam.

“Liepājas Futbola skola” un “Auda” šosezon aizvadīja trešo savstarpējo spēli, un visos dueļos pārākas bija kurzemnieces, turklāt mūsējās ne reizi savos vārtos neielaida nevienu golu.

“Audas” stadionā visas 90 minūtes dominēja viena komanda, un mājiniecēm nebija nekādu iespēju pacīnīties vismaz par neizšķirtu. Viešņas praktiski visu spēles laiku vērpa uzbrukuma kombinācijas, bet laukuma saimnieces vien retos brīžos pārvarēja laukuma vidus līniju un pietuvojās Emijas Emīlijas Saules sargātajiem vārtiem.

Pirmie vārti krita 23. minūtē, kad liepājnieces vadībā izvirzīja komandas rezultatīvākā spēlētāja un Latvijas izlases spēlētāja Signija Šenberga. Savukārt 45. minūtē Guna Ozola nostabilizēja mūsējo pārākumu.

Spiediens uz “Audas” vārtiem nerimās visu otro puslaiku, bet lieliskās iespējas tika materializētas tikai mača izskaņā, kad 84. minūtē otro reizi spēlē izcēlās viena no Liepājas produktīvākajām spēlētājām Guna Ozola.

Čempionāta pēdējo spēli “Liepājas Futbola skola” aizvadīs 14. oktobrī izbraukumā pret “Olaini”. Savukārt 31. oktobrī Latvijas kausa finālā mūsējās Rīgas “Daugavas” stadionā spēkosies ar “Rīgas Futbola skolu”.

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Uzdevumu uzvarēt izpildījām, prieks, ka izdevās nosargāt savus vārtus neskartus. Pirmajā puslaikā pilnībā kontrolējām spēli un izveidojām vairākus labus momentus, bet iezagās vecais niķis, kad neizdevās realizēt šīs iespējas. Abi pirmie goli iekrita ne bez veiksmes palīdzības. Otrajā puslaikā “Auda” palika nedaudz dzīvāka, bet tāpat viņas neko bīstamu neizveidoja. Savukārt mēs tikai mača izskaņā realizējām vienu no daudziem momentiem un sapratām, ka spēle ir praktiski beigusies. Žēl, ka šosezon neizdevās pret “Audu” gūt vairāk par trīs vārtiem. Gatavosimies pēdējai cīņai un, iespējams, izrausim vēl 3. vietu.