Sestdiena, 11. maijs Milda, Karmena, Manfreds

“Dali Dali” 3. līgas finālistu noskaidros Jelgavā

“Dali Dali” 3. līgas pusfināla pirmajā mačā “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” savā laukumā ar 2:3 (0:1) zaudēja JFC “Jelgava”.

25.10.2023 06:08

“Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme” sastāvs: Smiltnieks, Baltavičus (Inge), Ronis (Kubils), Nagornijs, Hūns (Grasmanis), Stonis, Vasiļjevs, Pakulis (Zalonskis, Mārtiņsons), Balika, Gucs, J. Freimanis.

Finālists tiks noskaidrots divu spēļu summā, un atbildes cīņa norisināsies 29. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā.

Aizvadītajā spēlē viesi trīs reizes izvirzījās vadībā, divreiz dzērves atspēlējās, bet trešā iespēja netika izmantota, un mūsējie uz Jelgavu dosies ar vienu vārtu deficītu.

Jelgavnieki vadībā izvirzījās pirmā puslaika pēdējā minūtē, bet uzreiz pēc pārtraukuma Henrijs Vasiļjevs rezultātu izlīdzināja.

Arī viesi ilgi nekavējās, un 52. minūtē rezultāts kļuva 1:2.

Otro reizi mūsējie panāca līdzsvaru 76. minūtē, kad precīzi sita Toms Gucs. Tomēr ar to netika pielikts punkts šajā cīņā, jo jelgavnieki 82. minūtē iesita uzvaras vārtus.

Otrajā pusfinālā intriga zudusi pēc pirmā mača – SK “Super Nova-2” ar 8:0 uzvarēja liepājnieka Vugara Askerova pārstāvēto FK “Union”.