Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Foto un video: “Grobiņas SC/LFS” savā laukumā piekāpjas “Daugavpils” komandai

Latvijas futbola virslīgā trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs izcīnīja “Daugavpils”, izbraukumā ar 3:1 pārspējot “Grobiņas SC”/”Liepājas Futbola skolu”.

07.05.2024 19:30

Cīņas ievadā dzīvīgāk uzbruka kurzemnieki, bīstamāko saasinājumu pie daugavpiliešu vārtiem izveidojot septītajā minūtē, kad Jānis Krautmanis bumbu piespēlēja vārtu tālā staba virzienā, tukša stūra priekšā līdz tai neaizsniedzoties Devidam Dobrecovam.

Pirmā puslaika turpmākajā daļā garu pārbraucienu mērojušie “Daugavpils” futbolisti teicami izmantoja iespējas, 11 minūšu intervālā ukraiņu vārtsargu Artemu Mališu pārspējot trīs reizes.

26. minūtē Gļebs Mihaļcovs uzbrukuma kreisajā flangā bumbu iespēlēja Abdulkaderam Traorē, kurš bumbu precīzi raidīja vārtu tālajā apakšējā stūrī.

Pēcāk pa stabu bumbu sita senegālietis Bartelemī Djedjū, bet atlēkušo bumbu tukšos vārtos sita serbs Aleksejs Golijanins.

3:0 panāca 20 gadīgais kotdivuārietis Traorē, kurš izmantoja Djedjū īsu centrējumu.

Grobiņnieku galvenais treneris Viktors Dobrecovs pārtraukumā veica četras spēlētāju maiņas.

Mājinieki pēcāk krietni aktivizējās, pamazām pārņemot iniciatīvu, savukārt “Daugavpils” pretiniekus ķēra pretuzbrukumos.

Neilgi pirms nospēlētas stundas “Grobiņai” stūra sitiena izspēlē izdevās vienu bumbu atspēlēt.

Komandas biedra sitienu soda laukumā pārtvēra Roberts Meļķis, kurš pagriezienā pret vārtiem panāca 1:3, pārtraucot vairāk nekā astoņus puslaikus ilgušo vārtsarga Frenka Dāvida Orola sauso sēriju.

Turpinājumā “Grobiņa” līdzjutēju balšu iedvesmotā augstā tempā centās pavisam saasināt apstākļus, tomēr daugavpilieši tika galā ar mājinieku uzbrukumiem, turklāt cīņas izskaņā paši vairākkārt bija tuvu pārsvara palielināšanai.

Sestdien “Grobiņa” uzņems “Audu”, bet svētdien “Daugavpils” eksaminēs “Tukumu 2000”.

“Grobiņas Sporta centrs”/LFS – Bērnu futbola centrs “Daugavpils”

Vārti: Roberts Meļķis 60′ – Traorē 26′, 36′, Golijanins 32′.
Brīdinājumi: Rūdolfs Meļķis 31′, Viktors Dobrecovs 34′, Družiņins 42′, M. Fjodorovs 67′, Džeriņš 90′ – Mikšto 34′.
Grobiņa: Mališs – Mikuļskis, Družiņins (Dudū 46′), Džeriņš, Rūdolfs Meļķis (Gaučis 46′), Hanada (Knapšis 46′), M. Fjodorovs, Halata (Kruglaužs 46′), Krautmanis, D. Dobrecovs, Roberts Meļķis.
Daugavpils: Orols – Kudeļkins, Aizups, Mikšto (Harža 85′), Mihaļcovs, Skrebels (Barkovskis 61′), Molotkovs, Miņins (Piņaskins 75′), Djedjū, Traorē (Tihonovičs 75′), Golijanins.
Galvenais tiesnesis: Deniss Ignatjevs.