Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Daugavpils atkal pieveikta

15.07.2007 18:30

0

Sestdien “Liepājas metalurga” dublieri trešo reizi nedēļas laikā aizvadīja spēli pret kādas Daugavpils komandas otro sastāvu un izcīnīja trešo uzvaru – šoreiz 2:1 (1:0) pret “Dinaburg” dublieriem. Uz Daugavpili metalurgi devās paretinātā sastāvā. No sezonas sākuma pamatsastāva trūka piecu spēlētāju – Pirktiņš ir beidzis spēlēt, Sitenkovs mačā nevarēja piedalīties brīdinājumu dēļ, Kamešs ir pārcēlies uz kluba pirmo komandu un viņa vietā pēdējā brīdī Vācijas braucēju sarakstā tika iekļauts Kalniņš, kurš ceļā devās kopā ar Mihailovu. Līdz ar to spēles laiks tika dots dažus gadus jaunākiem puišiem, kas ar pārbaudījumu tika galā teicami.

Atšķirībā no iepriekšējās spēles pret “Dinaburgu” šoreiz daugavpiliešu sastāvs vairs nebija pilnīgi nokomplektēts ar virslīgas komandas vīriem, taču kādus četrus, piecus lielās komandas spēlētājus liepājnieku treneris Viktors Lukins saskaitīja gan.

Mājinieki centās daudz kontrolēt bumbu, veidojot ilgus uzbrukumus, savukārt metalurgi bumbas nogādāšanai līdz pretinieku soda laukumam patērēja krietni mazāk laika. Arī mūsējo uzbrukumi bija bīstamāki. Mača septītajā minūtē Golovins liepājniekus izvirzīja vadībā, bet otrajā puslaikā Korbuts no metriem 50 aizsvieda bumbu laukuma saimnieku vārtsargam aiz apkakles – 2:0. Pa vidu vēl uz mūsējo vārtiem tika noteikts 11 metru soda sitiens, kuru atvairīja Vlasovs, taču kompensācijas laikā viņš nopelnīja apšaubāmu noraidījumu, bet viņa aizstājējs Vitkovskis ar otro pendeli galā netika.

Lai gan Daugavpils tiesnesis Sipailo norādīja, ka kompensācijas laiks būs divas minūtes, tika nospēlēts trīsreiz vairāk laika, taču rezultātu tas vairs nemainīja – metalurgi uzvarēja ar 2:1. Pēdējos mačos punktus sākuši zaudēt dublieru turnīra līderi – “Ventspils” futbolisti, kuru divi neizšķirti ir ļāvuši liepājniekiem atstarpi starp pirmo un otro vietu samazināt līdz diviem punktiem.

Nākamo spēli liepājnieki aizvadīs piektdien, 20.jūlijā, pulksten 18 “Olimpijas” stadionā pret komandu “Rīga”.