Dāvim Ikauniekam neliels savainojums

09.02.2019 00:51

Šodien pēc ziemas pauzes atsācies Čehijas futbola čempionāts, bet Dāvis Ikaunieks palika ārpus sastāva savainojuma dēļ.

Dāvis Ikaunieks 2018. gadā aizvadīja lielisku pavasara daļu, tiekot pat atzīts par Čehijas čempionāta sezonas labāko leģionāru – gada izskaņā kuldīdznieks tika atzīts par Latvijas labāko gada futbolistu. Tomēr rudens daļa pērn viņam nepadevās, jaunajā komandā “Jablonec” 19 kārtās tikai divreiz izejot pamatsastāvā, vēl deviņas reizes nākot uz maiņu un paliekot bez gūtiem vārtiem.

19. kārta tika aizvadīta 17. decembrī (Dāvis toreiz iznāca uz 15 minūtēm), bet šodien pēc ziemas pauzes Čehijas čempionāts atsākās ar 20. kārtu. Ikaunieks šodien palika ārpus pieteikuma savainojuma dēļ. Kā futbolists pastāstīja Sportacentrs.com, viņam radušās nelielas problēmas ar celi. Ikaunieks minēja, ka jau ir atgriezies treniņos un trenējas kopā ar pārējiem.

Šodien “Jablonec” bez Ikaunieka viesos izrāva laimīgu 2:1 uzvaru pret “Sigma”. Latvieša komanda pēc 78. minūtē iegūtas vadības to 87. minūtē izlaida, taču vēl pēc divām minūtēm Martins Doležals atjaunoja pārsvaru. Doležalam tie bija devītie vārti un viņam ir dalīta trešā vieta līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. “Jablonec”, pateicoties uzvarai un konkurentes “Banik” neizšķirtam, šovakar pārņēmusi trešo vietu līgā, tiesa, no abām līderēm “Slavia” un “Viktoria” atpaliekot daudz.