Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Deivida Dobrecova pārstāvētā ”Atlantas” piedzīvo kārtējo sagrāvi Lietuvas čempionātā

08.11.2019 23:03

sportacentra.com

Lietuvas “A Lyga” mačā pussargu Ņikitas Juhņeviča un Deivida Dobrecova pārstāvētā Klaipēdas “Atlantas” savā laukumā ar rezultātu 1:4 kapitulēja “Panevėžys” vienībai, piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Juhņevičs devās “Atlantas” pamatsastāvā, 27. minūtē nopelnot brīdinājumu, savukārt Dobrecovs palika uz klaipēdiešu rezervistu soliņa. 12. minūtē viesi no Panevēžas izvirzījās vadībā, taču turpinājumā 35. minūtē Darvids Šerns panāca izlīdzinājumu 1:1.

Otrajā puslaikā laika posmā no 56. līdz 72. minūtei “Panevėžys” guva trīs bezatbildes vārtus, nodrošinot sev pārliecinošu panākumu. Līdz ar to “Atlantas” pēdējās trīs spēlēs kopumā ir ielaidusi 18 vārtus, ar 31 mačā izcīnītiem 26 punktiem saglabājot sesto vietu kopvērtējumā.

Lietuvas čempionātā “Atlantas” vēl aizvadīs cīņas ar Viļņas “Žalgiri” (22. novembrī) un Kauņas “Žalgiri” (27. novembrī). Jāatgādina, ka novembra sākumā komandas galvenā trenera posteni atstāja Viktors Dobrecovs.