Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Desmit bumbas jelgavnieku vārtos

21.03.2017 07:11

Otro spēli šās sezonas Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionātā ir aizvadījusi “Liepāja 2”, kas savā laukumā ar 10:0 (3:0) sagrāva komandu “Jelgava 2”.

“Liepāja 2”: Zviedris (Gūtmanis), Kārkliņš, Tomičs (Tobers), Dobrecovs (Krautmanis), Gucs, Tumanovs, Jurkovskis, Bačiašvili (Lūks), Gejs (Pētersons), Vagančuks (Drāznieks), Kurtišs (Smetanovs).

Lielākā daļa no liepājnieku dublieru komandas šīs spēles sākumsastāva futbolistiem kaut nedaudz ir spēlējuši virslīgā vai vismaz piedalījušies pārbaudes mačos Liepājas virslīgas vienības sastāvā. Dublieru sacensību ierastie pastarīši jelgavnieki savas rindas no virslīgas spēlētāju klāsta bija pastiprinājuši faktiski tikai ar Liepājas jaunatnes futbola audzēkni Andreju Kiriļinu, un spēku samērs nomācoši bija mājinieku labā.

Rezultātu 20. minūtē atklāja Kurtišs, kurš pēc 14 minūtēm palielināja savu gūto vārtu skaitu, bet no starta vienpadsmitnieka spēlētājiem divus vārtus guva arī Dobrecovs, pirmoreiz izceļoties pirmā puslaika kompensācijas laikā.

“Liepājas 2” uzbrukums vēl iespaidīgāks bija pēc pārtraukuma, kad sešus vārtus guva uzmainītie futbolisti – pa diviem Drāznieks un Tobers, bet pa vieniem Krautmanis un Smetanovs.

Tāpat kā virslīga, arī tās dublieru čempionāts atsāksies aprīlī. Liepājnieki nākamajā spēlē 2. aprīlī viesos tiksies ar “Babīti/Dinamo 2”.