Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Deviņu vārtu trakums

30.08.2017 07:02

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā otro zaudējumu piedzīvoja “Grobiņas SC”, kas savā laukumā ar 4:5 (3:3) piekāpās “Tukumam 2000/TSS”.

“Grobiņas SC”: Vīksna, Dobrecovs, A. Stankus, Freimanis, J. Jēkabsons, Trapučka (Ostelis), Knapšis, Tumanovs, Džeriņš, Krautmanis, Simsons.

Abas turnīra kaimiņienes no Kurzemes aizvadīja traku spēli, kurā bija divi noraidījumi, divi realizēti 11 metru soda sitieni, kā arī deviņi vārtu guvumi.

Rezultatīvākais spēles nogrieznis komandām padevās no 11. līdz 34. minūtei, kad abas sāncenses guva pa trim vārtiem. Rezultātu atklāja Džeriņš, kurš mājiniekus izvirzīja vadībā ar 1:0, bet tad ar diviem goliem pēc kārtas atzīmējās viesi. Grobiņnieku minimālo deficītu likvidēja Dobrecova pirmā realizētā pendele, bet 34. minūtē viņš savai komandai atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, ko gan tukumnieki tūdaļ pat atspēlēja – 3:3.

Mača 51. minūtē D. Dobrecovs vēlreiz bija precīzs no 11 metru atzīmes, taču pēc divām minūtēm rezultāts atkal bija neizšķirts, savukārt 75. minūtē viesi guva uzvaru nesošos vārtus.

Atlikušajā laikā abas komandas vēl nopelnīja pa vienam noraidījumam, turklāt tukumniekiem šī iemesla dēļ laukumu pameta viņu vārtsargs, bet rezultāts vairs nemainījās.

“Valmiera Glass/ViA” šajā kārtā ar 5:3 pārspēja “Rēzeknes FA/BJSS”, bet “Progress/AFA Olaine” ar 1:0 uzvarēja “Staiceles bebrus”, ar ko grobiņnieki tiksies savā nākamajā spēlē 9. septembrī.