Disciplīna un Dobrecova standarts

26.04.2017 06:58

Futbola klubs “Grobiņas SC” uzvarēja arī Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas otrajā spēlē, kurā izbraukumā ar 2:1 (0:1) pārspēja šī turnīra pērnās sezonas 3. vietas ieguvēju “Audu”.

“Grobiņas SC”: Sopots, Gucs, J. Jēkabsons, E. Jēkabsons (Sāmietis), Simsons, Pirktiņš (Lupkins), Dobrecovs, Knapšis, A. Stankus, Freimanis (Teretenko), Tīls (Ostelis).

“Auda” laukumā apliecināja savu šīs spēles favorītes statusu, pirmajā puslaikā piespiežot grobiņniekus kļūdīties, bet vadībā mājinieki pelnīti izvirzījās 42. minūtē. Turklāt Ķekavas komandai bija labas iespējas panākt sāncenšiem grūtāk likvidējamu pārsvaru 2:0. Vienā epizodē Simsons izsita bumbu no “Grobiņas SC” vārtu līnijas, bet uzreiz pēc tam mājinieki trāpīja pa viesu vārtu stabu un pārliktni, stāsta mūsējo galvenais treneris Viktors Dobrecovs.

Viņš slavē savu vienību par to, ka tā haotiski nemetās atspēlēties, bet turpināja spēlēt disciplinēti un pacietīgi, līdz sagaidīja savas iespējas uzbrukumā. Neizšķirtu 1:1 panāca Knapšis, kurš 73. minūtē pareizajā brīdī atradās pareizajā vietā, proti, pie vārtu tālā staba. Savukārt 83. minūtē jaunākais Dobrecovs realizēja faktiski tādu pašu soda sitienu, kāds viņam padevās pirmajā kārtā Smiltenē. Daļa vainas par ielaistajiem vārtiem gan ir jāuzņemas “Audas” vārtsargam Miezītim par nekvalitatīvi izveidoto sieniņu, tikmēr Dēvids uzslavas ir pelnījis par precizitāti, uzņēmību un par situācijas novērtēšanu.

Sestdien “Grobiņas SC” viesosies Rīgā, kur tiksies ar “Albertu”, kas ar 3 punktiem atrodas kopvērtējuma 8. vietā. Tikmēr grobiņnieki pēc pirmajām divām kārtām ar 6 punktiem atrodas četru vadošo komandu grupā.