Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Divas “pendeles”, četri vārti

02.06.2016 11:12

Latvijas Sieviešu futbola līgas mačā “Liepājas” futbolistes savā laukumā ar 4:0 (3:0) uzvarēja komandu “Riga United Ladies”, bet iepriekšējā mačā viesos ar 5:0 (3:0) sakāva “Rēzeknes BJSS/VRS Optimists – R”.

Mačā pret rīdziniecēm Anastasija Tarasova divu minūšu laikā pirmā puslaika vidū vispirms guva vārtus no spēles, bet pēc tam realizēja arī 11 metru soda sitienu. Trešos vārtus liepājniecēm nodrošināja Annas Propošinas sitiens, bet punktu pielika Sintija Greiere.

Rēzeknē liepājnieces pie vārtu guvuma tika jau 8. minūtē, kad precīza bija Jeļena Tarasova, kas šajā mačā nokārtoja vēl divus vārtus guvumus, bet ar dubli izcēlās Valērija Gudkova.

Nākamo maču “Liepāja” aizvadīs 5. jūnijā izbraukumā pret “RFS/46. vsk”.