Divās spēlēs 0:11

08.05.2019 07:01

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas A grupā “Grobiņas SC” viesos ar 0:6 (0:0) kapitulēja turnīra jaunpienācējai, Rīgas komandai “New Project” un gandrīz tikpat smagi zaudēja komandai “Rēzekenes FA/BJSS” – 0:5 (0:3).

“Grobiņas SC” pret “New Project”: Mazūrs, Maisiņš, R. Freimanis, Gucs, Gladiļins, J. Freimanis, Hramovs (Zvirbulis), Bespjorstovs, Stankus, Knapšis, Džeriņš (Ašmanis).

Grobiņas komandas un jaunā projekta spēles pirmais puslaiks beidzās bez gūtiem vārtiem, bet pēc pārtraukuma grobiņnieki salūza. Viesi 5 minūšu laikā ielaida trīs vārtus un 60. minūtē jau piekāpās ar 0:3, bet vēl viens rezultativitātes uzplaiksnījuma nogrieznis laukuma saimniekiem padevās starp 69. un 79. minūti, kad “New Project” sasita pārējos 3 vārtus.

Mājinieku labā ar 2 precīziem sitieniem atzīmējās Vitālijs Ziļs, kurš savulaik ir uzspēlējis arī Polijas un Igaunijas klubos. Tikmēr grobiņniekiem nācās iztikt bez vairākiem komandas vadošajiem spēlētājiem, tai skaitā šajā mačā nepiedalījās Kristaps Grebis un Viktors Spole.

“Grobiņas SC” pret “Rēzeknes FA/BJSS”: Mazūrs, Maisiņš, Gladiļins, R. Freimanis (Šulcs), Pirktiņš, Džeriņš, Gucs, Knapšis, J. Freimanis, Bespjorstovs, Teretenko.

Laikā, kad Grobiņas kolektīvs viesojās pie rēzekniešiem, “Liepājas” treneru, veselības daļas un administrācijas pārstāvji, attiecīgi Spole, Ksenzovs un Grebis bija kopā ar virslīgas komandu tās spēlē pret “RFS”.

Grobiņnieki jau pēc nospēlētām 15 minūtēm bija divreiz ielaiduši 11 metru soda sitienus, bet pirmo puslaiku pabeidza ar vēl vieniem ielaistajiem vārtiem. Rēzeknes komanda 4:0 panāca otrā puslaika ievadā, bet kompensācijas laikā mājinieki realizēja savu trešo pendeli.

Pirmās līgas kopvērtējumā “Grobiņas SC” ar 6 punktiem atrodas 6. vietā. Sestdien, 11. maijā, dzērves viesos tiksies ar “Smilteni/BJSS”.