Svētdiena, 3. marts Tālavs, Tālis, Marts
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Viktors Dobrecovs: “Saprotu, ka ne vieglāko ceļu izvēlamies”

“Simts procentu pārliecības par to, ka nākamsezon startēsim virslīgā, šobrīd nav, bet tādas nevar būt nevienam,” atklāj Nākotnes līgā triumfējušās “Grobiņas SC/LFS” galvenais treneris Viktors Dobrecovs, vienlaikus uzsverot, ka, punktu pa punktam laikus risinot papīru lietas, visam jābūt kārtībā. Treneris arī ieskicē kluba virslīgas sastāva vīziju.

Viktors Dobrecovs: “Saprotu, ka ne vieglāko ceļu izvēlamies”
Apbalvošanas ceremonijā komanda trenerim dāvāja kreklu, iesaiņotu spēlētāju izdomātā dziesmā, kura sākās ar tekstu – “tas mūsu treneris Viktors”. “Tā jau no vasaras mājupceļā pēc izbraukumiem skanēja. Mums katram trenerim ir sava dziesma,“ stāsta V. Dobrecovs. (Foto: LFF)
Apbalvošanas ceremonijā komanda trenerim dāvāja kreklu, iesaiņotu spēlētāju izdomātā dziesmā, kura sākās ar tekstu – “tas mūsu treneris Viktors”. “Tā jau no vasaras mājupceļā pēc izbraukumiem skanēja. Mums katram trenerim ir sava dziesma,“ stāsta V. Dobrecovs. (Foto: LFF)
28.11.2023 00:45

liepajniekiem.lv

– Pirms sezonas par mērķiem izteicies pieticīgi – galvenais, neizkrist no līgas – kā tagad šo komentētu?

– Baidīja tas, ka mums nebija pilnvērtīga sastāva. Ja runājam par kodolu, četri, pieci spēlētāji devās prom, arī paturējām prātā, ka daļa sastāva mācās, ir prakses, jūrnieki. Piesardzība bija.

Starts – sešas sausās uzvaras pēc kārtas – bija no svara, vēlāk pievienojās Krautmanis, Fjodorovs, tas arī deva maiņu stabilitāti un pārliecību.

– Tā nebija uz komandu vērsta retorika, lai nesadomātos?

– Nē, šis nav tas gadījums.

Šie džeki nekļūs iedomīgi.

Daudz deva iepriekšējais gads, kad tikām pārspēlēs, labi gāja kausā. Noķērām pārliecību. Vairāk bija rūpes par to, kā samodolēsim sastāvu.

Družiņins, piemēram, mācās Rīgā, uz treniņu ierodas reizi nedēļā. Viņš arī viens no sezonas atklājumiem, taču bažas bija par to, ka kodols ikdienā nebūs kopā.

– Kā nosvinējāt čempiontitulu?

– Uzreiz pēc apbalvošanas devāmies uz viesu namu “Ods”. Ēdamais, kam draudzenes, sievas – jautrā, ģimeniskā gaisotnē, dziedāšana, dejošana, video apskati, svinēšana kā svinēšana.

– Biji pārsteigts par to, cik daudz atbalstītāju devās uz Tukumu?

– Kad sākās runas, ka vajadzēs otru autobusu, jo bija arī skaidrs, ka pārējiem kaut kā jātiek uz banketu, pārsteigts biju jau par to vien, ka tāds vispār būs un ka palikušas 10 vietas, kuras ātri aizpildījās. Tad papildus vēl viens mikriņš brauca.

Protams, šai līgai tas ir patīkams pārsteigums. Vairāk tāpēc, ka izbraukumā. Ja par mājas spēlēm runājam, tāda regulāra faniņu grupa ir savākusies.

Nav starpības – vējš, lietus, ir vai nav jumta – priecē tas, ka atbalstītāju pulciņš aug.

Svarīgākais faktors, ka šī grupa nav mākslīgi veidota, līdz ar to atbalsts nāk no sirds. Protams, ir savi iemesli, mēs tos zinām.

Labi, ka tas ir pagriezies uz mūsu pusi, un prieks, ka tā enerģija, kura nāk, ir pozitīva, gaiša. Ir jādara viss, lai to saglabātu.

– Kuri bija atslēgas faktori ceļā uz zeltu?

– Vispirms pirmās sešas uzvaras, kad nevienu bumbu savos vārtos neielaidām. Tas deva pārliecību – tas ir viens, bet otrs – gribas vēl ilgāk neielaist.

Visi spēlē ar lielu pašatdevi, strādā vairāk savu vārtu tuvumā. Tas bija viens no galvenajiem faktoriem.

Tāpat sevišķi psiholoģiski svarīgi bija tabulā apdzīt “Skansti”. Uzskatu, tas bija lūzuma mirklis. Viņi tomēr diezgan ilgi mums sūca asinis. Apsteidzām, un šie jau bija pozīcijā, kad jādzenas pakaļ, kas ir grūtāk.

Mājās savstarpējo spēli uzvarējām (2:0) pelnīti. Pareizi nospēlējām, protams, ar minimālām kļūdām, bet tā šajā līgā bija liela spēle, attiecīgi arī uztraukums, spiediens, bet uzvarējām. Tas kļuva par otro lūzumu.

Vēl nervus pakutināja “Olaine”, traumas, diskvalifikācijas, un pazaudējām punktus. Pēc vienas no spēlēm iekāpu autobusā un liku visiem atvērt turnīra tabulas. Tobrīd atradāmies 1. vietā, kaut gan vakarā mūs varēja apsteigt “Skanste”. Bijām nokāruši degunus.

Solīju, ka tur, kur esam tagad, būsim arī gada beigās, ja līdz galam katrs noticēs sev un mēs visi kopā – mums.

Mājupceļā, protams, skatījāmies “Skanstes” un “Valmieras” dublieru spēli, valmierieši pēdējās minūtēs iesita uzvaras vārtus, tas atgrieza cerības stariņu – četru punktu pārsvars, kas dod vēl rezervi arī kādai vienai kļūdai, līdz ar to noņēma saspringumu.

– Tituls ir, ceļazīme ir… ko nu?

– Jākārto papīru lietas. Tas jāsāk darīt šodien, nedrīkst atlikt uz akreditācijas periodu.

Mums nav nopietnas pieredzes ar virslīgas akreditāciju, līdz ar to mūs pētīs ar mikroskopu.

Atverot nolikumu, ir milzīgs saraksts ar punktiem un zem katra punkta vēl milzīgs saraksts. Ir, ko darīt, jārisina punktu pa punktam, un tad jau pie iznākuma tiksim.

Svarīgs darbs šobrīd ir tikšanās ar visiem, ar kuriem mums var būt pa ceļam, kurus varam iesaistīt, lūgt palīdzību.

– Tas ir galvenā trenera darbu sarakstā?

– Nē, protams, bet esmu visā tajā līdz kaulam iekšā. Ja varu būt noderīgs, palīdzēt – iesaistos. Neesam klubs ar lielu budžetu, kas var apsēdināt juristu, menedžeri, mārketinga speciālistu, kas visus jautājumus atrisinās.

Līdzīgi kā ar skatītājiem – ģimeniska gaisotne – tāpat arī administrācijā esam vienota komanda, visi cits citam palīdzam un strādājam ar sirdi, viena mērķa vārdā, sevišķi neko nedalot.

– Kuri ir centrālie punkti, kas akreditācijā var sagādāt lielākās galvassāpes?

– To tur ir ļoti daudz. Piemēram, 1. līgā ārsts nepieciešams tikai spēles laikā, virslīgā jābūt klātesošam un pieejamam vienmēr, arī treniņu procesā. Apsardze nevis divu cilvēku sastāvā, bet 12 vai citos gadījumos 18. Ātrās palīdzības izmaksas… ja 1. līgā to nav, virslīgā 400 eiro par spēli.

Tas tikai tāds virspusējs ieskats, ļoti daudz darāmā. Infrastruktūra, jābūt sagatavotām konkrētām lietām, vairs nerunājam par četriem baneriem un kameru. Un tā tālāk.

– Akadēmijas jautājums?

– Tas, ka nosaukumā mums ir LFS (“Liepājas Futbola skola”), nenozīmē, ka tā ir mūsu akadēmija. Nav. Mums ir savstarpēja sadarbība, bet tas arī viss. Mūsu ir “Dienvidkurzemes Sporta skola”.

Pērn virslīgā pietika ar 1. līmeņa akadēmiju. Tas nozīmē, ka jābūt vismaz trim komandām “11 uz 11”, kādām divām “8 uz 8” un “7 un 7” atsevišķos vecumos.

“Dienvidkurzeme” pagājušogad zaudēja 1. līmeņa statusu, bet, teiksim, detaļu dēļ. Šogad viss sakārtots, pārbaudēs viss bija labi, vēl jāsagaida gala lēmums no Latvijas Futbola federācijas (LFF), ka atdodam “Dienvidkurzemei” pirmā līmeņa akadēmijas statusu un nekādu problēmu.

– Šobrīd ir simt procentu pārliecība, ka spēlēsiet virslīgā nākamsezon?

– Nav. Domāju simt procentu pārliecība tik agri nav nevienam klubam. Pat Latvijas top klubiem ir lietas, kas jāsakārto akreditācijas kontekstā. Sekoju jau pērn visam procesam.

Ja nekļūdos, no 10 klubiem astoņiem bija punkti, kas kādā periodā jāuzlabo.

Tas un tas līdz tam un tam datumam. Viss ir likumsakarīgi, katram konkrētas prasības, ja tās sakārtosi, varēsi spēlēt.

– Cik prāvas sastāva izmaiņas gaidāmas?

– Izaicinājums būs jau treniņu laiku salāgošana, jo halle viena, laukumi pāris, komandu daudz. Šobrīd laiks ir no pulksten 13 līdz 15.30, kas ir sarežģīti, jo mums ir daudz strādājošu spēlētāju. Pagaidām man nav atbildes, būs jāmeklē risinājums – kā spēlētājam nepazaudēt savu darbu un pilnvērtīgi trenēties.

Man kā trenerim ir svarīgi, lai kodols saglabājas.

Nav, ko slēpt, mēs pussezonu izbraukumos devāmies ar 12, 13 futbolistiem. Ja runājam virslīgas kontekstā, lai būtu konkurence tiem, kas ir galvenajā trīspadsmitniekā, klāt jāliek līdzvērtīgi seši, septiņi spēlētāji. Aprīlī būs deviņas spēles, katru trešo, ceturto dienu. Tas nav iespējams ar kodolu vien.

Šobrīd arī nezinām, kas būs ar no “Liepājas” īrētajiem Krautmani, Fjodorovu, Mališu. Ja noņemam šos trīs, paliek jau pašķidri. Uzreiz varu pateikt, nebūs grandiozu pārmaiņu. Nebūs tā, kā ar nazi nogriez, un viss, paldies, čau. Nē, nē, nē.

Mana ideja ir esošie spēlētāji un piemeklēt tādus, kas atbilst viņiem, domā līdzīgi, saprot, ko un kāpēc mēs darām laukumā. Nevis, lai spēlētājs atnāk uz mūsu džeku rēķina risināt savas problēmas. Saprotu, ka ne vieglāko ceļu izvēlamies, bet tāda ir mūsu vīzija.

Nebūs tā, ka kuģis peld, apgriežam otrādi, un, kurš izpeldēs virs ūdens, tas arī paliks.

Mēs dosim priekšroku čaļiem, kas izcīnīja ceļazīmi. Katram gan pašam vispirms jāsaprot, vai ir līdz galam vēlme spēlēt virslīgā, jo realitāte tomēr būs cita. Rotēšanas iespējām jābūt krietni iespaidīgākām. Visu čempionātu viens kodols izvilkt… parasti tas tā nenotiek.

– Runājot par budžetu, kas ir iztikas minimums?

– Virslīgai jābūt garantijām, ka notiks mājas spēles, ka būsim spējīgi nodrošināt ātros, apsardzi, stadionu un tā tālāk.

Budžetā nav obligāti jābūt algām, ir vairākas tādas pozīcijas, kuras var segt atsevišķas vienošanās, piemēram, ar pilsētu par stadionu. Jāparāda, ka varam to atļauties un ka nebūs tehnisko zaudējumu. 

– Ja tev rīt piedāvātu trenēt “Liepāju”, kam dotu priekšroku?

– Tur būtu jābūt garai diskusijai. Esam slaveni ar būvnieku firmām Liepājā, ceļam, jaucam, rekonstruējam… man ir cits uzskats.

Ja manu viedokli, vīziju uzklausītu, es padomātu, jo tā ir cita filozofija. Vai to prezidents pieņemtu? Varbūt jā, tad varētu runāt, ja nepieņemtu, no manis vairāk pievienotās vērtības ir tur, kur esmu tagad.

– Un, ja “Riga”?

– Drīzāk nē, es tomēr vislabāk jūtos mājās. Man šajā posmā bijuši vairāki piedāvājumi no virslīgas klubiem, bet uzskatu, ar savu ieguldījumu un tēlu šeit, pat nebūdams virslīgā, varu dot futbolam vairāk, nekā aizbraucot kaut kur atstrādāt savu naudu.

Šeit esmu arī LFS akadēmijas direktors, mans redzējums ir svarīgs, varu izpausties, un jaunieši – tas tomēr ir ilgtermiņa projekts.

Ticu filozofijai, kuru esam ieviesuši, un jūtu, ka no manis ir lielāka jēga nekā tad, ja censtos kaut kur kaut kam sasniegt pliku rezultātu.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par sagatavoto saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz