Vārdadiena: Everts, Rudīte

Dublieri atspēlējās līderu duelī  (1)

Atslēgvārdi futbols | dublieri | liepāja 2

Ilustratīvs foto

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta līdervienību duelī "Liepāja 2" otrajā puslaikā guva trīs vārtus, atspēlējot divu vārtu deficītu un izbraukuma spēlē pret "RFS 2" cīnoties neizšķirti 3:3 (0:2).

"Liepāja 2": Zviedris, Tobers, Krautmanis, Jansons, Tumanovs, Sidorovs, Smetanovs, Vagančuks, Maisiņš, E. Pētersons (Krušatins), Ķipsts.

Divus no rīdzinieku vārtiem guva Liepājas futbola audzēkņi – Hvoiņickis 11. minūtē atklāja rezultātu, bet Šadčins 56. minūtē "RFS" dublierus izvirzīja vadībā ar 3:1.

Divas minūtes pirms tam Smetanovs ar savu pirmo golu mačā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet divu vārtu deficītu liepājnieki likvidēja pamatlaika izskaņā. Vispirms 84. minūtē precīzs bija mūsējo kapteinis Tobers, bet 86. minūtē neizšķirtu nodrošināja Smetanova otrais precīzais sitiens spēlē.

Liepājnieki šajā mačā iztika bez virslīgas spēlētāju palīdzības, bet atzīmēšanas vērta ir Krušatina došanās laukumā. "Liepājas" pussargs pagājušajā sezonā bija izīrēts "RFS", bet smagas traumas dēļ nespēlēja kopš pagājušās vasaras. Šogad Andris diezgan ilgi ārstējās Spānijā, bet atveseļošanos turpināja arī pēc atgriešanās Liepājā.

Svētdien, 23. aprīlī, pulksten 14 "Liepāja 2" stadiona "Daugava" rezerves laukumā tiksies ar "Ventspili 2".