Dublieri cīņā par olimpisko ceļazīmi

25.04.2008 18:18

0

Šonedēļ Liepājas olimpiskā futbola izlase jeb faktiski “Liepājas metalurga” dublieri, izbraukumā aizvadīja Latvijas olimpiādes kvalifikācijas spēli pret Jūrmalas U-21 izlasi, un uzvarēja ar 3:2. Viktora Lukina trenēto liepājnieku pretinieku rindās bija savākti labākie U-21 vecuma grupas spēlētāji no komandām “Jūrmala”, “Spartaks”, “Kauguri” un “Multibanka”.

Mačs aizritēja Slokas stadionā uz mākslīgā laukuma, kas ir ievērojami mazāks par standarta izmēriem, spēlētājiem uz šāda laukuma pietrūka plašuma, līdz ar to visu deviņdesmit minūšu laikā bija vērojamas daudzas cīņas.

Spēles pirmā daļa pagāja metalurgu zīmē – jau 11.minūtē precīzs bija Nils Sitenkovs, bet pēc neilga laika Raivo Kalniņš mūsējo pārsvaru dubultoja – 2:0. Laukuma saimnieki gan vienus vārtus atguva, bet Arturs Karatajevs liepājniekiem atguva divu vārtu pārsvaru. Vēl mūsējie trāpīja pa vārtu stabu, kā arī neizmantoja izgājienu 1:1 ar vārtsargu. Dažas minūtes līdz spēles beigām mājinieki vēlreiz samazināja rezultāta starpību un cīņa beidzās ar liepājnieku uzvaru – 3:2.

V.Lukins pastātīja, ka pēc šādas spēles uzreiz labi redzamas tās problēmas, kuras nekad neuzpeldēs parastos pārbaudes mačos. Tā, piemēram, redzams, ka vēl savā labākajā formā nav komandas vadošie aizsargi, kuri tikai nesen atguvušies no savainojumiem vai kuriem pēdējā laikā bijis maz spēļu prakses – Toms Mežs, Ingus Šlampe, Dmitrijs Mihailovs. Taču kopumā mūsējo sniegums bijis apmierinošs, divcīņās puiši lielākoties uzvarēja un labi darbojās arī bumbas atņemšanā.

Cīņā par ceļazīmi uz Latvijas olimpiādi liepājniekiem vēl būs jātiekas ar Daugavpils reģiona pārstāvjiem.