Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Dublieri grauj ar 15:0

31.10.2017 07:05

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta spēlē savā laukumā “Liepāja 2” ar 15:0 (6:0) sagrāva šī turnīra pēdējā vietā esošo “Spartaku 2”.

“Liepāja 2”: Sopots (Smiltnieks), Krušatins, Rubezis (E. Pētersons), Jaunarājs-Janvāris (Kleinbergs), Zviadadze (Drāznieks), Ķigurs, Kārkliņš, Lūks (Fogelis), Tobers, Jurkovskis, Ķipsts (Ziemelis).

Liepājnieki virslīgas čempionu otrās komandas graušanu sāka bez ilga ieskrējiena, un jau 7. minūtē rezultātu atklāja gruzīnu leģionārs Zviadadze. Galvenās lomas pārliecinošajā panākumā gan nospēlēja vietējie futbolisti. Pirmajā puslaikā pirmos no saviem šīs spēles diviem vārtiem guva Tobers, panākot 2:0, bet liepājnieku pārsvaru līdz 3:0 palielināja Ķigurs, kurš šajā spēlē iesita četrus golus. Jurkovskis atzīmējās ar hat-trick, bet divi precīzi raidījumi divu minūšu laikā Krušatina rēķinā.

“Liepājas 2” labā vārtus guva septiņi mājinieki – vēl arī Ziemelis un komandas otrais vārtsargs Smiltnieks, kurš 77. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, bet vienreiz jūrmalnieki raidīja bumbu savos vārtos.

Turnīra līdervienība “RFS 2” šajā kārtā ar 3:0 pārspēja “Ventspili 2”. Mūsējie, kam čempionātā ir atlikušas vēl trīs spēles, no rīdziniekiem atpaliek par 8 punktiem.

Trešdien “Liepāja 2” viesos tiksies ar 3. vietu nodrošinājušo “Jelgavu 2”, piektdien Liepājā viesosies “RFS 2”, bet svētdien mūsējie izbraukumā spēlēs ar metiešiem.