Dublieri joprojām bez punktiem

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas 3. kārtas spēli aizvadīja FK “Liepāja 2”. Mūsu dublieri šosezon vēl pie punktiem nav tikuši un arī šoreiz ar 1:3 (1:2) piekāpās JDFS “Alberts 2”.

03.05.2023 06:00

FK “Liepāja 2” sastāvs: Šukste (Pinčuks), Ponomarjovs, Belijs, Kiričeks, Ožovans, Deviņš (Raihs), Bizjuks, Ušpelis, Strīķis (Buligo), Kapuns, Borisovs (Valdmanis).

Liepājas “Daugavas” stadiona rezerves laukumā pirmie vārtus guva viesi, kad pretiniekus 16. minūtē vadībā izvirzīja Reinis Silavs. Tomēr jau nākamajā uzbrukumā mūsējie panāca līdzsvaru – ar vārtu guvumu izcēlās Sandis Strīķis.

Pirmā puslaika izskaņā rīdziniekus otrreiz vadībā izvirzīja Dāvis Zeltiņš, bet cīņas galotnē pretinieku 25. numurs iesita savu otro golu, nostiprinot “Alberta” pārsvaru.

Pēc trim kārtām “Liepāja 2” noslēdz 2. līgas Rietumu zonas tabulu.

8. maijā dublieri viesos sacentīsies ar allaž kupli apmeklēto FK “PPK/Betsafe”, kuri šosezon cīnās bez zaudējumiem.