Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Dublieri joprojām pēdējie

Latvijas futbola 2. līgas otrā posma B grupas mačā FK ”Liepāja-2” savā laukumā ar 2:5 (1:3) zaudēja FK ”Salaspils”. Viesiem trīs vārtus guva Vjačeslavs Miņins.

04.10.2023 06:18

FK ”Liepāja-2” sastāvs: Pinčuks, Hūns, Poriņš (Dabris), Līcis (Kārkliņš), Tumševics, Melbergs (Veigulis), Leitāns, Untulis, Glovčenko (Lazdups), Kiričeks, Strīķis.

Aizvadītā spēle mājiniekiem iesākās sekmīgi, jo jau ceturtajā minūtē mūsējos vadībā izvirzīja Roberts Untulis.

Puslaika vidū viesiem padevās izcils spēles nogrieznis, kad deviņu minūšu laikā izdevās gūt trīs vārtus.

Otrā puslaika sākumā salaspilieši panāca jau 4:1, bet 64. minūtē pretinieki raidīja piekto bumbu Ņikitas Pinčuka sargātajos vārtos.

Jānis Dabris galotnē vienus vārtus vēl atguva, bet tas jau bija vājš plāksteris uz sāpošām brūcēm.

Ar nopelnītiem pieciem punktiem dublieri atrodas B grupas tabulas pēdējā vietā.

8. oktobrī FK ”Liepāja-2” viesos sacentīsies ar FK ”Staiceles bebri”.