Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Dublieri “paplosīja” oponentus

01.09.2017 06:58

Futbola kluba “Liepāja/Mogo” otrā komanda dublieru čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:0 (1:0) sakāva vienību “Spartaks 2”, kas šo spēli aizvadīja bez neviena rezervista.

“Liepāja 2”: Sopots (Smiltnieks), Tobers (Kleinbergs), Smetanovs, Kārkliņš, R. Pētersons (Lūks), Krušatins (Ķipsts), Jurkovskis, Zviadadze (Sidorovs), Diops (Fogelis), Jaunarājs-Janvāris (Jansons), Ķigurs.

Futbola virslīgas pagājušās sezonas čempiona un šās sezonas līdera “Spartaka” rezerves nav visai dziļas un spēcīgas. Dublieru čempionātā jūrmalnieki ir tikpat pārliecinoši pēdējie kā virslīgas futbolisti – pirmie, un mājas spēlē pret vicelīderi “Liepāju 2” viņi pieteica tikai 11 futbolistus.

Mūsējie rezultātu atklāja tikai pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē, kad vārtus guva Tobers, bet pārliecinošu panākumu viesi nodrošināja mača pēdējā pusstundā, kad pa vieniem vārtiem guva uzmainītais Sidorovs, kā arī cīņu pamatsastāvā sākušie Diops, Jaunarājs-Janvāris un Kārkliņš.

Iepriekšējā mačā spēcīgā sastāvā spēlējošie liepājnieki ar 4:0 (3:0) sagrāva savu tuvāko sekotāju “Ventspili 2”. Trīs vārtu pārsvaru mūsējie nodrošināja pirmā puslaika izskaņā, kad 11 minūšu laikā ar precīziem sitieniem atzīmējās Rubezis, Tobers un Diops. Spēles ceturtos un savus šā mača otros vārtus liepājnieku dublieru kapteinis Tobers guva 83. minūtē.

Izlašu pārtraukuma laikā nespēlēs arī virslīgas dublieru komandas, bet čempionātu liepājnieki atsāks 10. septembrī savā laukumā ar spēli pret “Mettu/LU 2”.