Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Dublieri punktus nezaudē

30.05.2012 07:00

Latvija futbola čempionāta pirmās līgas spēlē komanda “Varavīksne” savā laukumā ar 2:1 (2:0) pieveica Daugavpils BFC “Daugava”, bet komanda “Metalurgs 2” uzvarēja arī savā piektajā spēlē šosezon, izbraukumā ar 3:1 pieveicot Jūrmalas “Spartaka” dublierus.

Pirmo puslaiku kontrolēja mājinieki, kuru labā jau pirmajā uzbrukumā savus kārtējos vārtus šosezon guva Nauris Dobelis. No tālā ceļa sagurušie viesi pirmajā puslaikā tā arī neko bīstamu neradīja, bet Jevgēņijs Koršakovs 37. minūtē laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja. SFK “Varavīksne” vadītājs Janeks Kreitāls pēc mača atzina, ka momentu pirmajā puslaikā bija gana daudz, lai pārtraukumā dotos pārliecinošā vadībā. Otrajā puslaikā viesi jau bija pamodušies, turklāt pamainīja taktiku, vairāk meklējot savus pieredzējušos līderus. Cīņas gaita izlīdzinājās, viesi tika pie vairākām standartsituācijām, no kurām vienu, mūsējo nesaprašanās dēļ, izmantoja. Spēles ceturtos vārtus varēja gūt gan mājinieki, gan viesi, bet mača iznākums ir taisnīgs.

Savukārt “Liepājas metalurgs 2” izbraukumā tikās ar cita virslīgas kluba otro sastāvu – vienību “Spartaks 2”. Metalurgiem šajā mačā bija ievērojams pārsvars, tomēr tā vietā, lai uzvarētu ar sešu septiņu vārtu pārsvaru, mūsējie daudzas labas vārtu gūšanas iespējas neizmantoja. Dmitrijs Hmizs 30. minūtē nerealizēja pendeli, bet pēc Iļjas Šadčina mēģinājuma atlēkušo bumbu raidīja vārtos, bumba trāpīja pa pārliktni. Pirmā puslaika izskaņā mūsējie tomēr izvirzījās vadībā – faktiski minūtes laikā izcēlās Šadčins un Toms Gucs. Arī otro puslaiku viesi sāka ar dažām neizmantotām iespējām, spartakieši pretuzbrukumā ar tālsitienu samazināja mūsējo pārsvaru līdz 2:1, bet I. Šadčins panāca spēles galarezultātu 3:1.

Nākošā spēle “Varavīksnei” 3. jūnijā būs izbraukumā pret komandu “Auda”, bet “Liepājas metalurgs 2” 16. jūnijā aizvadīs savu pirmo mājas spēli šosezon. Mūsējo pretinieks būs Valmieras futbola klubs.

Andris Sudmalis,

Ģirta Gertsona foto

Liepājā notikušajā spēlē rezultātu pirmajās minūtēs atklāja “Varavīksnes” uzbrukuma līderis Nauris Dobelis.