Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Dublieri punktus nezaudē

27.05.2008 17:53

SK “Liepājas metalurgs” dublieri šonedēļ savā laukumā ar 3:2 (3:2) apspēlēja komandu “Jūrmala”, un futbola virslīgas otro komandu čempionātā joprojām nav zaudējuši punktus. Zinot metalurgu virslīgas komandas problēmas ar savainotajiem spēlētājiem, jau pirms mača bija skaidrs, ka dublieriem nāksies iztikt saviem spēkiem.

Jo vairāk tādēļ, ka daļai vadošās komandas spēlētāju līdz šodienai bija piešķirtas brīvdienas, bet daļa devusies uz Latvijas izlases treniņnometni, lai gatavotos Baltijas kausa izcīņai.

Savukārt Jurmalas klubam spēlētāju rezerves ir mazākas, līdz ar to Liepājā laukumā devās gan vairāki pamatsastāva spēlētāji, gan tuvākie rezervisti. Metalurgi jau trešo reizi četrās mājas spēlēs pirmajās minūtēs guva vārtus. Jevgēņijs Koršakovs no aptuveni 27 metriem izpildīja soda sitienu, un ar precīzu raidījumu tuvajā vārtu stūrī pārsteidza pretinieku vārtsargu un aizsargus, kas gaidīja piespēli soda laukumā – 1:0. Rezultatīvi sāka arī viesi, kas ar galvu pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu, bet jau mača 10.minūtē vadībā atkal izvirzījās mājinieki – teicamu piespēli no labās malas ar skaistu sitienu krietienā pāri sev vārtu guvumā pārvērta Raivo Kalniņš – 2:1.

Turpmākajā spēlē tik intensīvas uguņošanas vairs nebija, tomēr netrūka ne vārtu gūšanas iespēju abām komandām, ne emociju – jūrmalnieki bieži vien spēlēja ļoti rupji, provocējot mūsu puišus, tiesa, arī jaunie metalurgi nebija nekādi jēriņi, un abu vienību futbolisti apmainījās asiem izteicieniem, atklātu un slēptu pretinieku iedunkāšanu, kā arī nepārprotamiem žestiem.

Desmit minūtes līdz puslaika beigām viesi ātrā uzbrukumā vēlreiz panāca izlīdzinājumu, bet “Liepājas metulurgs” vēlreiz izvirzījās vadībā. Pēc patāla soda sitiena naskākais soda laukumā bija aizsargs Dmitrijs Mihailovs, kurš ar galvu nedaudz pamainīja bumbas lidojuma virzienu – 3:2. Rezultāts nemainījās arī otrajā puslaikā, kad vairākas iespējas neizmantoja ne uzbrucējs Arturs Karatajevs, ne viņu nomainījušais Krišjānis Dinsbergs.

Nākamo spēli dublieri 31.maijā izbraukumā aizvadīs pret Rēzeknes “Blāzmu”.

Andris Sudmalis,

Metalurgu štata standartsituāciju speciālists Jevgēņijs Koršakovs (pirmais no kreisās) guva pirmos vārtus spēlē.