Dublieri turpina pārliecinoši

13.08.2007 18:30

0

Latvijas dublieru čempionātā futbolā kārtējo uzvaru izcīnījusi “Liepājas metalurga” komanda, savā laukumā ar 3:1 (1:1) pārspējot “Skonto” kluba otro sastāvu. Viktora Lukina trenētās dublieru komandas rindās sākumsastāvā laukumā devās trīs tā sauktās lielās komandas spēlētāji – Toress, Kļava un Žuravļovs, kā arī pagaidām uz pārbaudi mūsu klubā esošais Aleksandrs Laktionovs.

Pirmie rezultātu spēlē atklāja mūsējie, kad precīzs pēc standartsituācijas izspēles bija Jevgēņijs Koršakovs. Neilgi pēc tam liepājnieki gan kļūdījās aizsardzībā, un viesu spēlētāju soda laukumā izdevās apturēt tikai ar pārkāpumu – 11 metru soda sitienu skontieši realizēja. Ja pirmajā puslaikā mūsu futbolistiem īsti negāja pie sirds pretinieku piedāvātais spēles stils – dominēja pozicionāls futbols, tad pēc pārtraukuma mājiniekiem, saasinot cīņas gaitu un spēlējot ātrāk, izdevās iniciatīvu pārņemt savās rokās un līdz mača beigām gūt divus bezatbildes vārtus.

“Pirmajā puslaikā mums spēle nevedās, bijām pārāk lēni, taču pēc pārtraukuma ar puišu sniegumu laukumā esmu apmierināts”, teica V.Lukins. Šās nedēļas nogalē “Liepājas metalurga” dublieri spēkosies ar “Jūrmalas” komandu.