Dublieri vadībā

13.05.2008 17:16

0

Latvijas futbola virslīgas dublieru komandu turnīrā trešo uzvaru trīs spēlēs izcīnījis “Liepājas metalurgs”, kas savā laukumā ar 3:1 (1:0) pārspēja Ventspils “Vindavu”. Liepājnieki spēli sāka šosezon tradicionālajā sastāvā, no virslīgas komandas piesaistot aizsargu Andreju Žuravļovu un uzbrucēju Kristapu Grebi. Kristaps jau otrajā mačā pēc kārtas spēles sākumā guva vārtus – šoreiz pārliecinoši realizējot 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par aktīvā malējā pussarga Nila Sitenkova notriekšanu.

Arī spēles atlikušajā laikā Grebis darbojās visai centīgi, pamazām sākot līdzināties tam spēlētājam, kurš savulaik metalurgu labā guva svarīgus vārtus arī virslīgā. Katrā ziņā viņa sniegums ir mazliet uzlabojies, salīdzinot ar pērn “Ventspils” sastāvā un šogad spēlē pret Rīgas “Viesuli” redzēto.

Pēc pārtraukuma liepājnieki turpināja aktīvi cīnīties pa flangiem, tiesa arī viesi centās nepalikt atbildi parādā, vairākas reizes bīstami sitot, atrodoties soda laukumā, bet glāba metalurgu vārtsargs Pāvels Naglis. Vienus vārtus ar pendeli ventiņi mača izskaņā tomēr guva, bet tajā brīdī rezultāts jau bija 3:0 laukuma saimnieku labā – pēc pārtraukuma teicamu Roberta Pirktiņa piespēli no flanga izmantoja Raivo Kalniņš, bet mazliet vēlāk jau pats Raivo teicami piespēlēja vārtu priekšā gaidošajam Grebim.

Nākamo spēli “Liepājas metalurgs” 18.maijā aizvadīs izbraukumā pret komandu “Rīga”, bet pirmdien, 26.maijā, pulksten 18 mūsējie savā laukumā tiksies ar “Jūrmalu”.

Vienus vārtus liepājnieku labā guva uzbrucējs Raivo Kalniņš.