Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Dublieriem 3 vārti dod 3 punktus

Ilustratīvs (Foto: Mārtiņš Sīlis)
02.09.2019 10:35

Arī futbola klubu “RFS” un “Liepāja” dublieru komandu spēle izvērtās ļoti rezultatīva, bet, atšķirībā no virslīgas sastāvu dueļa, šajā cīņā mūsējie bija pārāki un uzvarēja ar 3:2 (2:1).

“Liepāja 2”: Lauva (Emulovs), Ziemelis (Navicks), Drāznieks, Kamarā, Zelmanis, Smetanovs (Lūks), Sidorovs (Meļķis), Rozentāls (Jurjevs), Andersons (Fjodorovs), Maikls, Sliede.

Rīgā notikušajā spēlē liepājnieki pirmā puslaika otrajā daļā izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Roberts Zelmanis 29. minūtē atklāja rezultātu, bet divas minūtes vēlāk 2:0 pārsvaru deva Artūra Smetanova precīzais sitiens. Mājinieki ar golu uz ģērbtuvēm atzīmējās 44. minūtē, kad precīzs bija Emeka Maikls Basils.

Jau neilgi pēc spēles atsākšanās Artjoms Zamullo 53. minūtē izlīdzināja rezultātu, bet vēl pēc trīs minūtēm ar saviem otrajiem vārtiem spēlē atzīmējās Roberts Zelmanis, un šis kļuva par mača pēdējo golu.

Pirmās līgas B grupas kopvērtējumā “Liepāja 2” ir noslīdējusi uz 2. vietu, tiesa, līdere “Metta/Latvijas Universitāte 2” ir aizvadījusi par divām spēlēm vairāk.

Sestdien, 7. septembrī mūsējie izbraukumā tiksies ar turnīra pastarīti “Spartaku 2”.