Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Dublieriem trīs no trim

07.04.2016 07:01

Trešo uzvaru Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta trīs spēlēs izcīnīja “Liepāja 2”, kas savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja “Jelgavu 2”.

“Liepāja 2”: Zviedris, Bērenfelds, Bernāts, Gulbis, Šlampe, Jēkabsons, Vagančuks (Kleinbergs), Dobrecovs, Ķigurs, Krautmanis (Kubilovičs), Smetanovs (E. Pētersons).

Liepājnieki maču sāka ar virslīgas spēlētājiem Šlampi un Bērenfeldu, bet viesi pretī lika pieredzējušos Smirnovu un Redjko, kā arī igauņu leģionāru Kauberu.

Pirmajā puslaikā mājiniekiem bija neliels pārsvars, bet pāris bīstamu momentu bija pie abu vienību vārtiem. Liepājnieki šos momentus uzbūvēja paši, un pēc mājinieku kļūdām arī jelgavnieki bija ļoti tuvu rezultāta atklāšanai.

Mača liktenis izšķīrās otrā puslaika izskaņā pēc daudzām spēlētāju maiņām, kuru vairāk bija viesiem. Dēvids Dobrecovs 82. minūtē izvirzīja “Liepāju 2” vadībā, bet pēc trim minūtēm jelgavnieku aizsargs Ivo Minkevičs raidīja bumbu savos vārtos.

Pirmdien, 18. aprīlī, “Liepāja 2” atkal spēlēs savā laukumā, kur uzņems “Mettu 2”.