Dublieru čempionāta spēlē “Liepāja 2” ar 5:1 sagrauj “Mettu 2/Latvijas Universitāti”

Latvijas futbola virslīgas dublieru čempionāta spēlē “Liepāja 2” ar 5:1 (1:0) sagrāva “Mettu 2/Latvijas Universitāti” un apsteidza šo komandu kopvērtējumā.

Ilustratīvs (Foto: Mārtiņš Sīlis)
16.09.2021 06:00

“Liepāja 2”: Radotičs, Saliņš (Blumbergs), Rū. Meļķis (Hillermanis), Ceds, Andersons (Lapiņš), I. Stuglis, D. Ikaunieks, Volkovs (P. Džeriņš), R. Ziemelis (Nagornijs), Šics (Laše), Kurtišs (Bernāts).

Pirms šīs spēles liepājnieki ar 7 punktiem kopvērtējumā ieņēma priekšpēdējo 6.  vietu, bet jaunie metieši mūsējos apsteidza par 1 punktu un vienu pozīciju.

Ar vairākiem virslīgas futbolistiem bruņotie mājinieki maču noslēdza ar graujošu uzvaru, taču izšķirošais izrāviens mūsējiem padevās tikai pamatlaika izskaņā un kompensācijas laikā, kad “Liepāja 2” guva trīs vārtus.

Rezultātu 27. minūtē atklāja Dāvis Ikaunieks, kurš ir nostabilizējies dublieru rindās. No FK “Liepāja” galvenā trenera Nebojšas Vigņeviča sacītā pēc virslīgas spēles pret “Mettu” izriet, ka Dāvis virslīgas komandas sastāvā vairs nespēlēs, jo šovasar uzbrucējs sacījis, ka nav laimīgs Liepājā un vēloties atgriezties Čehijā. Lai arī īres līgums ar liepājniekiem netika pārtraukts, trenerim šāds futbolista signāls bija pietiekams, lai vairs nerēķinātos ar viņu.

Otrā puslaika ievadā metietis Daniels Fedorovičs raidīja bumbu savos vārtos, taču jau pēc divām minūtēm viesi nedaudz reabilitējās un atjaunoja vienu vārtu deficītu.

Tas saglabājās līdz mača 85. minūtei, kad D. Ikaunieks sāka ceļu pretī pokeram, ko viņš turpināja 89. minūtē, bet noslēdza kompensācijas laika 3. minūtē.

Sestdien “Liepāja 2” viesos tiksies ar turnīra līdervienību “Daugavpils 2”.