Ducis Rēzeknes novadam

15.05.2019 07:06

Latvijas sieviešu futbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Liepājas Futbola skola” savā laukumā ar 12:0 (5:0) sagrāva “Rēzeknes novada BJSS”. Liepājnieču labā 5 vārtus guva Valērija Gudkova.

“Liepājas Futbola skola”: Lapteva, Gudkova, Dreimane (Prūse), Saule, Freidenfelde, Beiere (Šarija), J. Tarasova (A. Tarasova), Čamane, Brigmane, Antonova (Jurkeviča), Šenberga (Šandireva).

Pēc zaudējuma ar 1:3 “Rēzeknes BJSS” iepriekšējā spēlē liepājnieces pret citu šī reģiona komandu “Rēzeknes novada BJSS” bija kaujinieciski noskaņotas un dominēja visa mača garumā. Jau pirmais uzbrukums mūsējām atnesa pozitīvu rezultātu, un Jeļena Tarasova, kad vēl nebija nospēlēta 1 minūte, atklāja cīņas rezultātu. Pirmā puslaika turpinājumā spīdēja Valērija Gudkova, kura no 14. līdz 43. minūtei guva 4 no saviem 5 vārtiem, un rezultāts kļuva 5:0.

Otrajā puslaikā ar hat-trick atzīmējās uzmainītā Anastasija Tarasova, 2 golus pievienoja komandas kapteine Sintija Čamane, bet 1 reizi pretinieču vārtsardzi sarūgtināja Emija Emīlija Saule.

Pēc trim nospēlētiem mačiem “Liepājas Futbola skola” ar 6 punktiem turnīra tabulā atrodas 3. vietā, bet Valērija Gudkova ar 11 vārtiem ir 1. līgas rezultatīvākā spēlētāja.

Nākamo maču mūsējās aizvadīs 19. maijā izbraukumā pret “Super Novu”.