Dzērves saplosīja vilkus

03.10.2018 07:02

“Grobiņas SC” Latvijas čempionāta pirmās līgas 2018. gada sezonas priekšpēdējā mājas spēlē ar rezultātu 6:1 (0:1) sagrāva komandu “Balvu Sporta centrs”.

“Grobiņas SC”: Laptevs, Knapšis, Bespjorstovs (Hromovs), Teretenko (Gladiļins), Tumanovs (Šulcs), Džeriņš, Stankus, J. Freimanis (Tīls), J. Jēkabsons, Pirktiņš, Sāmietis.

Grobiņnieki vienīgos vārtus ielaida pirmā puslaika pašās beigās, kad tālos viesus 42. minūtē vadībā izvirzīja Rihards Ščogols.

Mājiniekiem otrā puslaika sākumā bija vajadzīgs pavisam maz laika, lai ne tikai atspēlētos, bet arī pārņemtu vadību. Neizšķirtu 47. minūtē panāca Džeriņš, bet Tumanova goli 49. un 51. minūtē dzērvēm ļāva iegūt vispirms minimālu, bet tad divu vārtu pārsvaru.

Laukuma saimnieki vadību nostiprināja mača izskaņā, kad precīzi bija Knapšis (81. minūtē), Hromovs (83.) un J. Jēkabsons (90.+1.).

Svētdien, 7. oktobrī, “Grobiņas SC” (13 punktu, 9. vieta) izbraukumā tiksies ar savu tuvāko sekotāju “Preiļu BJSS” (9 punkti, 10. vieta).

Pirmās līgas augšgalā ir notikusi līderu maiņa. “Tukums 2000/TSS” pēc 1:2 zaudējuma rēzekniešiem ar 48 punktiem atkāpās uz 2. vietu. “Daugavpils/Progress” ar 4:0 sagrāva “Albertu” un ar 49 punktiem izvirzījās 1. pozīcijā. Jurģa Kalna trenētā “Super Nova” trīs kārtas līdz sezonas beigām ar 44 punktiem ieņem 3. vietu.