“Dzērvju” lidojums turpinās

09.05.2017 07:02

Latvijas futbola čempionāta pirmajā līgā joprojām bez zaudējumiem cīnās šī turnīra debitants “Grobiņas SC”, kas ceturtajā kārtā izbraukumā ar 4:1 (2:0) uzvarēja “Tukumu 2000/TSS”. Divus vārtus grobiņnieku labā guva Dēvids Dobrecovs, pa vieniem – Valdis Nicis un Edgars Freimanis.

“Grobiņas SC”: Sopots, A. Stankus, Teretenko, Gulbis, E. Jēkabsons, J. Jēkabsons, Kupčs (Sāmietis), Freimanis, Gucs (Nicis), Simsons (Haļuto), Dobrecovs.

Ja iepriekšējā kārtā grobiņnieki radīja lērumu vārtus gūšanas iespēju, bet uzbrukumā palika uz nulles, tad mačā Tukumā mūsējie pirmajā puslaikā izmantoja divas no savām trim iespējām. Komandas galvenais treneris Viktors Dobrecovs uzskata, ka divu vārtu pārsvars pirmās līgas spēlēs ir faktiski izšķirošs: “Tas ir liels handikaps. Ja komanda iesit 2 vārtus, tad ir liela iespējamība, ka iesitīs arī visus 4, jo pretinieku disciplīna pajūk.”

Izšķirošo pārsvaru 2:0 21. un 32. minūtē panāca Dēvids Dobrecovs, bet otrajā puslaikā rezultativitātes uzplaiksnījums bija vērojams no 69. līdz 75. minūtei. Vispirms mājinieki vienus vārtus atguva, bet tad trīs minūšu laikā tikko uzmainītais V. Nicis, kā arī E. Freimanis atbildēja uz visiem jautājumiem par cīņas iznākumu.

Veiksmīgais sezonas ievads “Grobiņas SC” ļauj atrasties kopvērtējuma 2. vietā. Sestdien, 13. maijā, dzērves izbraukumā tiksies ar “RTU FC/Skonto academy”.