Dzirnavnieki pārsteidza vicelīderus

12.02.2019 07:01

“Nīca/OtankiMill.eu” Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas spēlē savā laukumā ar 3:2 (1:2) pārspēja Rietumu konferences vicelīderi “Nikeru”.

Kuldīgas komanda pirmā puslaika vidū izvirzījās vadībā ar 2:0 un viesi pusotru minūti pirms pārtraukuma guva arī mača trešos vārtus, tiesa, ieraidot bumbu savā cietoksnī. Otrā puslaika pirmajā minūtē Raivis Svilis izlīdzināja rezultātu, bet Daniels Sērmoliņš trešās minūtes sākumā panāca mača galarezultātu.

“Liepāja/Ekovalis” viesos ar 3:9 (2:5) kapitulēja “Ventspils Augstskolai”, kas mača pirmajās četrās minūtēs izvirzījās vadībā ar 2:0. Liepājnieki pirmajās puslaikā rezultāta starpību divreiz samazināja līdz minimumam, bet otrajā puslaikā mūsējiem nebija pretargumentu ventspilnieku rezultativitātei. Cīņas pēdējos vārtus “Liepāja/Ekovalis” guva 2 sekundes līdz pamatlaika beigām. Viesu labā divus golus iesita Remirs Moseičenko, bet vienreiz precīzs bija Jevgeņijs Koršakovs. Šajā mačā liepājnieku sastāvā spēlēja Toms Gucs, kurš 15. minūtē nopelnīja noraidījumu.

Rietumu konferences kopvērtējumā liepājnieki ar 13 punktiem ieņem 3. vietu, bet nīcenieki ar 12 punktiem atrodas 4. pozīcijā.