Otrdiena, 2. jūnijs Lība, Emma
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Egils Trušēlis iesniedz atlūgumu

Egils Trušēlis iesniedz atlūgumu
Foto: Mārtiņš Sīlis
08.04.2019 07:15

"Kurzemes Vārds"

Liepājas Futbola skolas direktors Egils Trušēlis ir iesniedzis atlūgumu, un paredzams, ka pašreizējā amatā viņš nostrādās vēl līdz aprīļa beigām. Par savas aiziešanas diviem iemesliem direktors min sarežģītās attiecības ar futbola klubu “Liepāja” un šķelšanos Liepājas Futbola skolas kolektīvā.

Skaidrojot savu atkāpšanos no amata, Egils Trušēlis saka: “Pēc Māra Verpakovska aiziešanas uz Rīgu, Liepājas futbolā un tai skaitā jaunatnes futbolā sākās pārmaiņas, kas ļoti tieši skāra treneru, skolas administrācijas un manu darbu. Pārmaiņu periodā bija daudz dažādu izaicinājumu, kas bija saistīti ar tālāko sadarbību, ar kopīgas U21 komandas veidošanu, ar spēlētāju licenču pārņemšanu, ar akadēmijas funkciju pārņemšanu. Visā šajā procesā bija vērojams, ka daudzām lietām raksturs, iespējams, bija smagāks nekā tas varēja būt, ja [futbola] klubs [“Liepāja”] tās būtu kārtojis ar citu seju, vienkārši izsakoties. Es uzskatu, ka kluba pašreizējiem vadošajiem darbiniekiem varbūt ir palicis kāds rūgtums no iepriekšējo laiku lēmumiem, iepriekšējās valdes lēmumiem un izteikumiem, kas, iespējams, tika projicēts uz mani un neļāva mierīgi apsēsties pie apaļā galda, lai mierīgi visu izrunātu un ļautu lietām virzīties uz priekšu. Uzskatu, ka šobrīd, ņemot vērā to, ka klubs skolai ir viens no svarīgajiem sadarbības partneriem, es nevaru pilnvērtīgi strādāt. Uzskatu, ka, nākot jaunam cilvēkam manā vietā, būs iespēja praktiskās attiecības pacelt labākā līmenī, nekā tās ir šodien. Tāpat saistībā ar visām pārmaiņām skolas kolektīvā ir jūtama neliela šķelšanās attiecībā uz skolas izvēlēto virzienu, veidojot patstāvīgu, neatkarīgu darbu, kas attiecas uz akadēmiju un jauniešu sagatavošanu. Iespējams, ka ir limitētas manas spējas šo sašķeltību savest kārtībā normālā termiņā. Pateicos Liepājai, audzēkņiem, treneriem un klubam par kopīgo darbu, kas ir ieguldīts trīsarpus gadu laikā. Es strādāju līdz aprīļa beigām. Pēc tam nekur no Liepājas nepazudīšu. Ja skolai būs vajadzīgs ilgāks periods, lai pārņemtu lietas, noteikti mēģināsim darīt tā, lai vadības, līderības maiņa atstātu pēc iespējas mazāk seku uz treneru darbu, audzēkņiem, vecākiem utt.”

Par to, ka attiecībās starp mūsu pilsētas futbola diviem elementiem – Liepājas Futbola skolu (LFS) un futbola klubu “Liepāja” (FKL) – šķīst dzirksteles, bija dzirdams jau pagājušā gada izskaņā. Tādas runas bija arī gada sākumā, kad FK “Liepāja” vajadzēja noslēgt jaunu sadarbības līgumu ar skolu, lai saņemtu licenci dalībai virslīgā. Strīda objekts bijis kompensācijas apmērs, ko LFS vēlējās saņemt no FKL par futbolistiem, kurus klubs pārdotu.

Arī Egils Trušēlis par attiecību saasinājuma punktu min abu pušu sadarbības līgumu: “Saasinājuma punkts bija arī akadēmijas un skolas spēlētāju sagatavošanas funkciju pārņemšana pilnībā skolas rokās. Iepriekš skola realizēja profesionālo ievirzi, bet klubs palīdzēja skolai realizēt akadēmijas programmu. Tagad, jūtot pārmaiņas [klubā], mēģinot vadīt potenciālo risku, draudus, kas var iestāties saistībā ar nepastāvību vai vēl kaut ko, man likās, ka mans pienākums ir maksimāli atdalīt no FK “Liepāja” to, kas ir saistīts ar jauniešu sagatavošanu ar mērķi, lai būtu stabilitāte, ko var nodrošināt pašvaldība.”

Visvairāk šķēpi tikuši lauzti par līguma punktiem saistībā ar sadarbību un kluba finansējumu skolai, lai tā varētu realizēt akadēmijas programmu. “Laikam viskarstākais jautājums bija par nākotnes kompensāciju gadījumā, kad skolas sagatavots spēlētājs nonāktu klubā, bet pēc tam tiktu pārdots, piemēram, uz ārzemēm. Par to, kā procentuāli sadalīt [finanses] starp skolu un klubu. Tur bija vislielākās atšķirības mūsu viedokļos.”

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 8. aprīļa numurā.

#kvards-20190408-08#

22 komentāri

2019-04-08 07:21

Kašmars: Tā Deksnis kārto lietas! Visi mūk, kur nu kurais! Kad beidzot to ielikteni nomainīs uz varošu un
profesionālu nozares pārzinātāju?

2019-04-08 07:30

Futbolists 7: Tas viss izskatās baltiem diegiem šūts, tieši kādu akadēmisko daļu futbola klubs varēja nodrošināt. Smieklīgi izskatās no malas. Kur Vilnītis ar Deksni skaras klāt, tur viss jūk un brūk.

2019-04-08 07:51

Mario: Jauniešu mājas vadītāja, futbola skolas vadītājs, kurš nākamais?

2019-04-08 08:18

Ble: Tie kropļi no FK Liepāja ar Zuti priekšgalā jau sāk galīgi riebties.:(
''Paldies'' viņiem par centieniem sačakarēt Liepājas jaunatnes futbolu.

2019-04-08 08:23

Ivars Z: FKL grib uz haļavu izmantot citu cilvēku darba augļus, un pie tam vel tālākā perspektīvā arī nopelnīt.
par velti nemēdz būt pat siers peļu slazdā, jo kādam tas siers ir jānopērk.

2019-04-08 08:33

Mamma: Ļoti patīkams un jauks cilvéks.Uz mani viņś atstája ļoti pozitīva cilvéka iespaidu,mūsu pirmais treneris.Tieśàm ar bérniem prata stràdàt un laipns un smaidīgs.Ar tàdu varétu kontaktéties visu laiku.Lai Tev Egils vis labi.Ej tur kur novérté un jūties labi un vari būt saskaņà ar savàm vértībàm.Un sporta skolai vai paśvaldībai ieteiktu par maznodrošinàto,talantīgo bèrnu kaut kàdu sponsorèśanu.Futbols nav léts sporta veids.

2019-04-08 08:49

KabacisKubā: Diezgan nesaprotami iemesli. ja jau gribēja sakārtot futbola skolu, kāds sakars ar to, ko grib vai negrib klubs. Varēja strādāt. Kaut kas tīrs te neizskatās. Pēdējā laikā pārāk bieži no Dekšņa nozares cilvēki pamet darbu. Koncertzāles mārketinga vadītāja, jauniešu mājas vadītāja, futbola skolas vadītājs, Dekšņa kungam nav ko teikt pa šo?

2019-04-08 09:02

vērīgais: Vispār baisi. Bija Liepājas klubs,kas ar saviem spēlētājiem panāca teicamu rezultātu 2015.gadā Tagad atnāk bagāts papiņš ar savu dēliņu, kurš vēl norāda kā jāfunkcionē futbola skolai. Kaut kā dīvaini...
Tiešām nosvērts, inteleģents cilvēks, profesionālis,kurš iestājas par to, lai puišiem ir kur trenēties, ja arī viņi netiktu,tajā komndā, ko sauc par meistarkomandu.

2019-04-08 10:03

Qr: Gudru un zinošu cilvēku ģimene, šādi kā E.Trušelis un Dr Kraule ir nepieciešami Liepājai kā skābeklis. Tāpēc atliek vien turēt īkšķus ka šī ģimene paliks Liepājā. Domei ar steigu jādomā kā noturēt šos speciālistus.

2019-04-08 11:19

Mamma: Pilnīgi piekrītu Qr.Bèrnu ķirurgs pilsètai uz rokàm jānēsā.Kas mums ir maksas Kibalčiks 25 euro reize,kuram ir gari pieraksti un kavè regulāri?Cienam un sargàjam,turklāt futbols iet roku rokà ar traumām.

2019-04-08 12:52

Gepards: Neviens nezin tās aizkulises. Bet tedzu tikai vienu ka futbolā Liepājā valda bardaks. Ne par velti Verpakovskis nosvīda un Grebis pēkšņi pārstāv Grobiņu. Kaut kas tur smird.

2019-04-08 13:33

juriiiitis: Smuks puika kurš nevar pieņemt nevienu lēmumu un izlaidis visu skolu pašplūsmā, jo grib ar visiem draudzēties.

2019-04-08 14:58

Happy wind..: Šeit daudz, kas ir jāsaliek pa plauktiņiem. Jebkurš profesionāls klubs ir biznesa projekts, veiksmīgs vai neveiksmīgs tas atkarīgs no īpašniekiem. Nr.1 pašvaldība nedrīkst iesaistīties ar finansējumu šādā projektā, jo nesaņem daļu no spēlētāju transfēriem. Tas pats ir ar futbola skolu, ja nav stingra līguma par skolas izaudzināto jauniešu pārdošanu, ar klubu nekāda sadarbība nevar būt iespējama, jo futbola skola ir uz valsts/pašvaldības/vecāku finansējumu balstīta. Ja klubs grib paturēt transfērus par šiem spēlētājiem tad viņam ar savu finansējumu ir jānāk iekšā futbola skolā un pašvaldības finansējumam klubā jābūt 0.

2019-04-08 15:04

No futbola: Liepājas Futbola skolas direktora vietniece Maruta Vārpiņa arī varētu pamest skolas ierindas. Ciniska, lecīga, iedomīga sievišķis, kura pat sveicināties nemāk ar bērniem. Ar vecākiem runā kā ar pabirām un iedomību. Tādiem cilvēkiem kā Maruta vieta ir mežā. Bet ne strādāt ar cilvēkiem.
Žēl ka Trušelis pamet savu darba vietu. Ļoti labs cilvēks. Novēlu Egilam izaugsmes iespējas citur. Pieļauju, ka ar Marutu Egilam ar bijušas problēmas, jo tā kundze gados grib Egila vietu.

2019-04-08 16:15

rrr: No Hromova Ziemā sniegu neizprasīsi.

2019-04-08 19:47

funs: Da tur vispār tajā treneru”kolektivā”ir īsts odžu midzenis nr.1 Zuntners vec un jaunākais,Trušelis pareizi saka ,ka klubam jāmaksā kompensacija par audzinatajiem futbolistiem vai nu tad Fk jāfinansē sporta skola,neviens ne otrs nenotiek!!!

2019-04-08 19:51

Xr: Netika galā ar futbola treneru patvaļu- vecāku slaukšanu.

2019-04-08 19:54

coroner: Maruta Vārpiņa-cilvēces bieds

2019-04-08 20:02

Treneris: Vārpiņa ir riktīgs šķēlējs.

2019-04-09 08:20

Riciba: Kartejais pirmspensijas cilveks, Maruta, kas censas ar savu ricibu un attieksmi izpatikt pasvaldibas vaditajiem. Un ka jau vienmer- futbola audzekni-berni- ir nulles vertiba. Par berniem jau Latvija nekad nedona, tie ir tikai pastarpinata problema

2019-04-09 22:41

Evija: Katru rakstu sākumā komentē cilvēki (cilvēks), kurš nemitīgi nomelno Vilnīti un Deksni? Katru rakstu! Lielisks politisks gājiens. Idiotu bars. Diemžēl daudzi arī pavilksies un atkal sabalsos par Sesku un Ansiņu. Ak! Domes pārstāvji! Ja vien lasāt šos murgus, ziniet, ka ir cilvēki, kuri uz jums arī paļaujas un tic. Zinu, ka aizies tie, kuri nedara labi savu darbu. Ka mainīs savas vietas tie, kuriem vajadzēs. Ticu, ka viss iecerētais izdosies :)

2019-04-10 00:30

Anda: Vēl nav beigusies tā mode pret Sesku burkšķēt. Redzēsim nu, kā Vilnītis "apsaimniekos" to, kas viņam atstāts.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz