Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Elites raundam nekvalificējās

10.10.2018 07:02

Latvijas U19 meiteņu futbola izlase UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā savā apakšgrupā ierindojās 3. vietā un elites raundam nekvalificējās.

Galvenā trenera Viktora Vicehovska vadītā Latvijas izlase Austrijā notikušajā turnīrā trijās spēlēs tika pie 1 punkta, labākas gūto un ielaisto vārtu starpības rezultātā apsteidzot Melnkalnes futbolistes.

Latvijas izlases sastāvā turnīrā piedalījās trīs “Liepājas” futbolistes – Karlīna Miksone, Anastasija Antonova un Līga Brigmane.

Turnīra pirmajā mačā mūsu komanda ar rezultātu 0:4 atzina Krievijas U19 izlases pārākumu. Otrajā spēlē pret turnīra saimnieci Austriju laukumā ritēja cīņa līdz pēdējām minūtēm, tomēr mājinieces uzvarēja ar rezultātu 3:1. Šajā mačā mūsu izlasei vārtus guva “RFS” spēlētāja Ieva Krasnova.

Apakšgrupas noslēdzošajā cīņā pret Melnkalni, pateicoties izlases kapteines un “Liepājas” pārstāves Karlīnas Miksones 50. minūtē gūtajiem vārtiem, mūsu komanda nonāca vadībā ar rezultātu 1:0, taču mača kompensācijas laikā izlaida uzvaru un cīņa noslēdzās neizšķirti 1:1.

Apakšgrupā uzvarēja Austrija, kas uzvarēja visās trīs spēlēs.