FK “Liepāja” ar vēstuli vēršas pret tiesnesi Anufrijevu

”Optibet” Latvijas Virslīgas futbolā klubs ”Liepāja” publicējis vēstuli, kurā aicina galveno tiesnesi Aleksandru Anufrijevu vairs nenozīmēt uz vēju pilsētas komandas spēlēm.

26.03.2021 19:54

”Liepāja” vēstulē vērsusies pret Aleksandru Anufrijevu sakarā ar galvenā tiesneša lēmumu nedot Kurzemes komandai iespēju spēlēt vairākumā mājas spēlē pret ”Riga”, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 0:2.

“Otrās kārtas centrālajā spēlē nekvalitatīva tiesāšana ne tikai sabojāja sportisko cīņu, bet arī noveda pie vidēji smagiem miesas bojājumiem mūsu komandas spēlētājam Oļegam Veretilo. Par šādu rupju pārkāpumu, par kuru jebkuram kvalificētam tiesnesim bija jābrīdina spēlētājs, šoreiz netika parādīta dzeltenā kartīte. Turklāt šīs epizodes rezultātā Anufrijeva kungs parādīja dzelteno kartīti “Liepājas” spēlētājam Artūram Karašauskam,” teikts kluba vēstulē.

Pārkāpuma rezultātā Veretilo divās vietās tika lauzts žoklis, un viņš nekavējoties tika hospitalizēts, lai veiktu operāciju. “Mēs uzskatām, ka ir acīmredzams, ka šāds tiesneša lēmums bija saistīts ar to, ka “Riga” spēlētājs Mikaels Soisalo jau bija saņēmis dzelteno kartīti 21. minūtē par rupju spēli tieši pret Veretilo.” Jāpiezīmē, ka otrais incidents starp Soisalo un Veretilo bija jau 27. minūtē.

Liepājnieki vēstulē norādījuši, ka prasa atstādināt Anufrijevu no “Liepājas” spēļu tiesāšanas 2021. gada Virslīgas sezonā.

Ar pilnu vēstules tekstu iespējams iepazīties ŠEIT.