Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Finālistes sastapās Latvijas sieviešu futbola kausa ceturtdaļfinālā

Latvijas sieviešu futbola kausa ceturtdaļfinālā satikās abas pērnā gada finālistes ”Liepājas Futbola skola” un ”Metta”.

26.07.2023 06:03

Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Baroniņa, Brigmane (Meijere), Andersone, Reinfelde (Paegle), Propošina, T. Čamane, Vagule (Dreimane), Smirnova, Šarija (S. Čamane), Freidenfelde, Saule.

Pērn pēcspēles sitienu sērijā pārākas bija rīdzinieces, un arī šoreiz uzvarēja ”Metta”.

Cīņa norisinājās Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā, un mājinieces uzvarēja ar 3:2 (1:1), sagādājot mūsējām šosezon pirmo zaudējumu.

Laukuma saimnieces cīņas gaitā trīs reizes izvirzījās vadībā, bet divreiz mūsējās atspēlējās.

Savukārt uzvaras golu rīdzinieces guva ar liepājnieču palīdzību, jo 85. minūtē viešņas bumbu raidīja savos vārtos.

Mājinieces vadībā izvirzījās astotajā minūtē, bet Annija Gabriela Andersone pēc piecām minūtēm panāca 1:1.

Otro reizi mačā mettietes vadību ieguva 66. minūtē, savukārt 72. minūtē golu iesita Evelīna Freidenfelde.

Sieviešu futbola līgā nākamo spēli ”Liepājas Futbola skola” aizvadīs 29. jūlijā viesos pret līderi SFK ”Rīga”.