FK “1625 Liepāja” izcīna otro vietu minifutbola turnīrā

20.jūnijā Iecavā norisinājās ikgadējais minifutbola turnīrs “Līgo kauss”. 16 komandu konkurencē FK “1625 Liepāja” izcīnīja otro vietu, finālā, pēcspēles sitienos, zaudējot “Hardcore Emo Party” komandai no Dobeles.

29.06.2021 10:49

Dalībnieki bija sadalīti četrās apakšgrupās. Liepājnieki uzvarēja visās trīs apakšgrupas spēlēs.

Ar rezultātu 2:1 FK “1625 Liepāja” pieveica FC “AVICII” no Rīgas. Abus vārtus guva bijušais Grobiņas futbola audzēknis Rignārs Zvirbulis.

Liepājnieki ar rezultātu 1:0 pieveica arī komandu PŠFK “Hektors” no Daugavpils. Arī šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās Rignārs Zvirbulis.

Trešajā apakšgrupas spēlē liepājnieki apspēlēja FC “Rastafari” ar 4:1. Vārtus guva Rignārs Zvirbulis, Rainers Donis un Raivis Svilis.

Ceturtdaļfinālā pret komandu “Whore team” liepājnieki, gūstot divus bezatbildes vārtus un, uzvarot ar 2:0 iekļuva pusfinālā.

Pusfinālā liepājnieki uzvarēja TFK “Lats” ar 1:0. Vārtus guva komandas līderis Rignārs Zvirbulis.

Finālspēle norisinājās ļoti spraigi. Līdz spēles pēdējai minūtei liepājnieki bija vadībā ar Rainera Doņa gūtajiem vārtiem, bet līdz kausam pietrūka skaitāmas sekundes, jo sāncenši pamanījās rezultātu izlīdzināt pašā spēles nogalē un izrādījās veiksmīgāki arī soda sitienos.

Liepājnieku komandā bez jau minētajiem vārtu guvējiem spēlēja Kristers Jaunzemis, Ralfs Sebastjans Bergmanis, Rūdolfs Lagzda un vārtsargs Andrejs Ločmelis, kurš atzīts par turnīra labāko vārtsargu.