Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

FK “Karosta” ar panākumu iesāk jauno sezonu un pārspēj JFC “Viola”

Svētdien, 14. aprīlī, stadiona “Daugava” rezerves laukumā, FK “Karosta” ar panākumu iesāka jauno otrās līgas sezonu, pārspējot JFC “Viola” ar rezultātu 2:0.

15.04.2024 13:11

Vienu reizi viesi bumbu raidīja savos vārtos, bet pašās spēles beigās, izmantojot “Viola” vārstsarga kļūdu, savus pirmos vārtus “Karostas” sastāvā guva Ričards Auznieks.

FK “Karosta” sastāvs: Bratkovs, Slūka (Mironovs), Moseičenko, Sērmoliņš, Šlampe, Skripko (Jēkabsons), Kučma (Laugalis), Dobelis (Auznieks), Svilis, Melbergs, Rozenbergs (Vilnītis).

Spēli apņēmīgāk un pārliecinošāk iesāka “Karostas” futbolisti, kas, spītējot lielajam Liepājas vējam, centās spēlēt kombicionālu un radošu futbolu.

Aktīvais spēles sākums vainagojās ar vārtu guvumu 11. minūtē, kad, veicot labu izspēli pa labo malu, Daniels Sērmoliņš izdarīja asu piespēli gar vārtiem, kā rezultātā viesi raidīja bumbu savos vārtos.

Turpmākajā spēles gaitā viesu komanda arvien vairāk pielāgojās spēles apstākļiem un uzbrukumi kļuva bīstamāki.

Vienu reizi karostniekus glāba vārtu konstrukcija, bet citā epizodēs izgājienu 1 pret 1 neitralizēja lielisku spēli aizvadījušais Aleksandrs Bratkovs.

Puslaiks gaitā, lai arī teritoriāls pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, viesu komanda apņēmīgi devās pretuzbrukumos, nepārtraukti izdarot spiedienu uz “Karostas” komandas aizsardzību.

Otro puslaiku daudz labāk un apņēmīgāk iesāka viesu komanda, kas, izmantojot vējainos laikapstākļus, vienkāršoja savu spēli un ar garajām piespēlēm centās atrast augumā raženos uzbrucējus, kā rezultātā izveidoja vairākas bīstamas situācijas pie karostnieku vārtiem, taču atkal lielisks vārtos bija Aleksandrs Bratkovs, neļaujot viesiem gūt vārtus.

Tuvojoties spēles beigām, “Karostas” futbolisti arvien vairāk izmantoja brīvās zonas, kas radās pretiniekiem apņēmīgi dodoties uz priekšu, un pašās spēles beigās rupju viesu komandas vārtsarga kļūdu izmantoja debitants, Ričards Auznieks.

Vārtsrags pārgalvīgi izgāja no vārtiem, cenšoties apspēlēt mūsu komandas uzbrucēju, bet tas neizdevās, kā rezultātā Ričards no aptuveni 35 metriem raidīja bumbu jau tukšos vārtos.

Arī nākamo spēli FK “Karosta” aizvadīs savā laukumā, 27. aprīlī uzņemot FS “Jelgava-2”.