FK “Karosta” mājas spēlē piekāpjas FK “Ķekava/Auda” komandai

2. līgas otrā posma A grupas spēlē FK ”Karosta” ar 3:6 (2:4) zaudēja FK ”Ķekava/Auda” un turnīra tabulā ar iekrātiem 16 punktiem vadošo astoņu komandu pulkā atkrita uz 4. pozīciju.

10.10.2022 10:28

FK ”Karosta” sastāvs: Lanka, Cimbals, Konovalovs (Šēns), Svilis (Lākutis), Kovaļskis, Attiķis (Rozenbergs), Šlampe, Cvetkovs, Koršakovs, Skripko, Kučma.

Spēlētāji aizvadīja rezultatīvas pirmās 45 minūtes, bet viesi līdz 24. minūtei panāca jau trīs vārtu pārsvaru.

Jevgeņijs Koršakovs nākamo desmit minūšu laikā divus golus atguva, bet puslaika izskaņā Rihards Gorkšs pretinieku labā iesita ceturtos vārtus.

63. minūtē viesi atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, bet Jevgeņija Cimbala gols 77. minūtē bija vien vājš plāksteris uz sāpīgām brūcēm.

Nākamo maču ”Karosta” aizvadīs 16. oktobrī izbraukumā ar ”Jēkabpils SC”.