Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

FK “Karosta” revanšējas par sakāvi pirmajā aplī

Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zonas 1. apļa noslēdzošo maču aizvadīja FK ”Karosta”. Mūsējie savā laukumā ar 3:1 (2:0) pārspēja ambiciozo, Jurija Žigajeva trenēto FK ”PPK/Betsafe”, tādējādi revanšējoties par pirmajā aplī nopelnīto sakāvi ar 0:5.

23.08.2023 06:14

FK ”Karosta” sastāvs: Eniņš, Konovalovs, Urtāns, Svilis, Kovaļskis, Moseičenko, Sērmoliņš (Attiķis), Naumčiks, Kučma, Sāmietis, Dobelis (Rozenbergs).

1. apļa izskaņu liepājnieki aizvadīja krietni rezultatīvāk nekā sezonas ievadā, tomēr tas bija par maz, lai paceltos augstāk par 6. vietu.

Karostnieki rezultātu atklāja 34. minūtē, Jurim Kučmam realizējot 11 metru soda sitienu, bet pirmā puslaika kompensācijas laikā Daniels Sērmoliņš pārsvaru dubultoja.

63. minūtē Sērmoliņš guva savus otros vārtus mačā, savukārt pēc 10 minūtēm pretinieki vienus vārtus atspēlēja.