Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

FK ”Karosta” sezonu sāk ar uzvaru pār ”Babītes SK” komandu

Vakar, 1.maijā, FK ”Karosta” aizvadīja pirmo spēli Latvijas futbola 2.līgas čempionātā, kur, spēkojoties ar ”Babītes SK”, izcīnīja uzvaru ar 2:1, portālu informēja klubs.

02.05.2022 10:15

Pirmos vārtus šosezon Karostas komandas sastāvā guva Arturs Cvetkovs, 20.minūtē panākot rezultātu 1:0, savukārt 32.minūtē karostnieks Edgars Miķelis Kovaļskis, komandas labā guva otros vārtus. Tieši pirms pirmā puslaika beigām, ”Babītes SK” spēlētājs Sandis Ķiecis rezultāta starpību samazināja.

Otrajā puslaikā karostnieki izveidoja vairākus bīstamus momentus, taču vārtus neizdevās gūt un FK ”Karosta” izcīnīja savu pirmo uzvaru šajā sezonā.

Endijs Šlampe, FK ”Karosta” aizsargs un izpilddirektors: ”Pirmā spēles izvērtās, kā jau jebkura čempionāta pirmās spēles – daudz emocijas un nepiespiestu kļūdu, bet kopumā domāju, ka uzvarējām pelnīti, jo lielākos spēles daļu kontrolējām bumbu un tikai retu reizi ļāvām pretiniekiem pietuvoties mūsu sargātajiem vārtiem. Ņemot vērā izveidoto momentu daudzumu, vēlētos, lai mēs izcīnītu pārliecinošāku uzvaru, bet varbūt nevajag ”izšaut visu pulveri uzreiz” un atstāt vārtus arī nākamajām spēlēm! Paldies kuplajam atbalstītāju pulkam, kas ieradās un visas spēles garumā atbalstīja komandu. Cerams, ka turpināsim priecēt ar savu spēli un atbalstītāju skaits kļūs tikai lielāks!”

Dzeltenās kartītes Karostas komandas sastāvā nopelnīja Edgars Miķelis Kovaļskis (24`), Ivo Skripko (28`), pretinieku komandā – Konstantīns Leviņskis (38`).

Jau informējām, ka Latvijas futbola 2.līgas čempionātā notikušas izmaiņas. Iepriekš turnīrs norisinājās vienā posmā, 14 komandām no visas Latvijas izspēlējot divu apļu turnīru, bet šogad šis čempionāts tika sadalīts divos atsevišķos reģionos – rietumi un austrumi. Katrā no reģioniem tiek iedalītas astoņas komandas, kas savstarpēji izspēlē divu apļu turnīru.

Katra reģiona četras labākās komandas apvienojas kopējā grupā un izspēlē divu apļu turnīru. Divas labākās līgas komandas automātiski saņem paaugstinājumu uz ”Nākotnes līgu”, bet kopvērtējuma 3.vieta aizvada pārspēles ar komandu, kas ”Nākotnes līgā” ieņems 12.vietu.

Līdzīgs formāts paredzēts arī komandām, kas savos reģionos ieņems 5-8.vietu. Turnīru pametīs četras vājākās 2.līgas komandas.

Rietumu zonā, kopā ar FK ”Karosta” spēlētājiem, sacentīsies šādas komandas: JFK ”Ventspils”, FK ”Aliance”, ”Mārupes SC”, FK ”Beitar”, FK ”Jūrnieks”, FK ”Liepāja-2” un jau pieminētā ”Babītes SK”.

Nākamā spēle notiks 7.maijā, pulksten 17, Daugavas rezerves stadionā, kur FK ”Karosta” savā laukumā uzņems FK ”Jūrnieks” komandu.