Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

FK ”Karosta” spēli pret FK “Liepāja-2” noslēdz ar 2:2

Sestdien, 16.jūlijā, stadiona ”Daugava” galvenajā laukumā norisinājās spēle starp FK ”Karosta” un FK “Liepāja-2” komandām, kas rezultējās ar neizšķirtu 2:2, informē kluba pārstāvji.

18.07.2022 14:11

Karostas puiši spēli iesāka aktīvi, koncentrējot savus spēkus pretinieka laukuma pusē un izdarot vairākus uzbrukumus vārtiem. Diemžēl, vienā no “Liepāja-2” pretuzbrukumiem, FK ”Karosta” spēlētājs, cenšoties glābt vārtus no tuvojošās bumbas, un netīši to raidīja savos vārtos, atklājot rezultātu 1:0. Jau pēc dažām minūtēm, skaistu soda sitienu realizēja Valdis Nicis un panāca Karostai neizšķirtu 1:1.

Otrā puslaika 58.minūtē rezultatīvu sitienu veica Marats Kristians Anžans no FK “Liepāja-2″, bet jau pēc divām minūtēm atbildes triecienu deva Daniels Sērmoliņš, nodrošinot FK ”Karosta” neizšķirtu 2:2”. Starp citu, Danielam šie ir jau trešie gūtie vārti šosezon, bet Valdim – otrie.

Dzeltenās kartītes FK ”Karosta” komandas sastāvā nopelnīja Arturs Cvetkovs (35`) un Ivo Skripko (43`), bet pretinieku komandā – Yehor Tsevukh (32`), Rainers Hermanis (55`), Jānis Vilnītis (70` un 71`), kas rezultējās ar sarkano kartīti, un Miks Grasmanis Laše (85`). Šobrīd FK ”Karosta” Latvijas 2.līgas čempionāta tabulā atrodas 2.vietā ar 14.punktiem un 13 gūtiem vārtiem.

Čempionāta tabulā pie rezultatīvākajiem vārtu guvējiem atrodami vairāki FK ”Karosta” puišu vārdi. Piemēram, Naurim Dobelim ir jau 4 gūti vārti, Danielam Sērmoliņam 3 vārti, Edgaram Miķelim Kovaļskim un Valdim Nicim pa 2 gūtiem vārtiem katram, kā arī Arturam Cvetkovam un Raivim Viļumsonam, katram pa vienam golam.

Nākamā spēle karostniekiem būs izbraukumā – 31.jūlijā, Piņķu stadionā, pret Babītes SK komandu.