FK “Karosta” tēmē uz otrās līgas titulu

Latvijas futbola otrajā līgā FK “Karosta” sestdien ar rezultātu 1:0 pārspēja Staiceles “Bebrus”. Liepājas klubs līdz ar to nav uzveikts jau deviņos mačos pēc kārtas, proti, visu sezonu.

Ilustratīvs (Foto: Phillip Kofler from Pixabay)
29.09.2021 06:00

Roberts Džeriņš

Vienīgo zaudējumu karostnieki šosezon piedzīvojuši 17. jūlijā Latvijas kausa izcīņas otrajā posmā, kad ar 1:5 piekāpās pirmās līgas komandai “Albatroz” SC/FS “Jelgava”. Kopš tās reizes mūsējie turpinājuši teicami un vienīgā darvas karote medus mucā ir divi neizšķirti – 0:0 pret “Preiļu” BJSS un 1:1 pret limbažniekiem.

Mačā pret bebriem melnā tērptie futbolisti vadībā varēja izvirzīties jau otrā puslaika pirmajā pusē, bet Remirs Moseičenko nerealizēja 11 metru soda sitienu. Bija sagaidāma nervus kutinoša spēles galotne, un gaisotni vēl vairāk sakaitēja uz maiņu laukumā nākušais Ivo Lākutis, kurš 84. minūtē “Karostu” izvirzīja vadībā. “Staicelei” atlikušajās pāris minūtēs pārspēt vārtu vīru Ņikitu Pinčuku neizdevās, un mūsējie svinēja kārtējo panākumu.

“Karosta” līgas tabulā ieņem otro pozīciju, priekšā palaižot tikai “Skanstes” SK, kuri no deviņiem aizvadītajiem mačiem zaudētāju lomās palikuši vienu reizi. Līderu duelis vairs nav aiz kalniem, titula pretendenti Liepājā viesosies 17. oktobrī, bet līdz tam liepājniekus gaida, iespējams, sarežģītākais sezonas posms. 3. oktobrī mūsējie viesosies pie ceturtās vietas īpašniekiem “Caramba Rīga”, bet 10. oktobrī uzņems trešajā vietā esošo SK “Spēks”. Nākamās trīs spēles no tabulas viedokļa ir ļoti svarīgas, ja “Karosta” tajās spēs izvilkt visus deviņus punktus, spēkošanās par titulu un iespēja pacelties līgu augstāk kļūs neatliekama.